Skocz do zawartości

ADBL Round Detailing Brush


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

ADBLe nic się nie chwalą, że wypuścili ciekawe pędzelki w bardzo dobrych cenach. Chociaż to tylko pędzelki to postanowiłem podzielić się wrażeniami ;)

 

OPIS:

ADBL Round Detailing Brush to wysokiej jakości pędzel ADBL do czyszczenia detali, zakamarków i trudno dostępnych miejsc. Naturalno-syntetyczne włosie oraz plastikowa skuwka zapewniają delikatne i skuteczne czyszczenie każdego elementu. Idealny do użycia wewnątrz i na zewnątrz każdego auta.

 

12 – o średnicy 25 mm

16 – o średnicy 31 mm

 

 

Opakowanie podobne jak w przypadku klasycznych (beżowo-czerwonych), ale z fajnym dodatkiem w postaci naklejki informującej o średnicy:

 

DSC02160.jpg

DSC02161.jpg

 

Mniejszy:

 

DSC02162.jpg

 

Większy:

 

DSC02163.jpg

 

Już po rozpakowaniu:

 

DSC02164.jpg

 

Włosia jest bardzo dużo, wspomniane wyżej beżowo-czerwone bardziej przypomianją piórka, tutaj jest lepiej:

 

DSC02165.jpg

 

Wytłoczony rozmiar:

 

DSC02166.jpg

 

Z lewej 12, z prawej 16:

 

DSC02167.jpg

 

Gęste czarne, włosie. Przypomina mi to z "repliki" SV :good:

 

DSC02168.jpg

DSC02169.jpg

 

Logo i uchwyt do powieszenia:

 

DSC02170.jpg

 

Nie bardzo miałem pomysł jak pokazać test pędzelków, więc najłatwiejsze wydało mi się nakręcenie filmu. Większego użyłem do czyszczenia felg, mniejszego do pracy przy uszczelkach.

 

 

PODSUMOWANIE:

Jak widać, dobrze robią to co do nich należy. Potrafią fajnie spienić produkt. Plastikowa rączka chroni elementy przed porysowaniem. Na duży plus ciemna kolorystyka, zarówno włosia jak i plastikowej rączki. Każdy wie, że drewniana rączka brudzi się momentalnie, te z plastikową rączką i jasnym włosiem też bardzo szybko robią się szaro-bure. Tutaj ciemne kolory, sprawiają, że będą wyglądać dobrze przez dłuższy czas. Cenowo też nie przerażają, 10 złotych za większy i 7,50 za mniejszy to bardzo dobra cena. Moim zdaniem warto. Mała rzecz a cieszy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Podzielam słowa Piotrka.

Oprócz tego,że są estetyczne i bezpieczne to co najważniejsze bardzo trwałe.

Testowałem je sporo czasu i szczerze polecam :good:

 

p.s. czekam na pełną rozmiarówkę żebym mógł powiesić na mojej "ściance"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fitte, Dzięki ;)

 

Valet Pro ma jasne włosie które szybciej się brudzi, sama jakość i ilość włosia podobna. Nie wiem jeszcze jak w przypadku ADBL, ale Valet Pro przy normalnym użytkowaniu bardzo szybko pękało. Najpierw małe pęknięcie, po kilku użyciach odpadała cała plastikowa osłona i zaczynało wypadać włosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fitte, Dzięki ;)

 

Valet Pro ma jasne włosie które szybciej się brudzi, sama jakość i ilość włosia podobna. Nie wiem jeszcze jak w przypadku ADBL, ale Valet Pro przy normalnym użytkowaniu bardzo szybko pękało. Najpierw małe pęknięcie, po kilku użyciach odpadała cała plastikowa osłona i zaczynało wypadać włosie.

 

Podzielam opinię. Moje VP posypały się wszystkie...

Trzeba będzie pobawić się z ADBL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Pro Test !1 :) Myślałem żeby brać ValtetPro ale skoro mogę mieć lepsze za tańsza cenę to sięgnę po ADBL :good:

:good:

 

Piotrek jakim specyfikiem pędzlowałeś felgi na filmiku ?

 

Szampon Presta w rozcieńczeniu jak do mycia samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na mój test (hmmm ciężko nazwać to testem może lepiej prezentacje pędzelków) :D

 

Dzisiaj odwiedziłem sklep stacjonarny co znajduje się blisko mojego miejsca zamieszkania i przy okazji kupna gąbki i mikrofibr wpadły mi w oko pędzelki ADBL Round Detailing Brush kosztują nie dużą kasę więc kupiłem :D

 

Ps: Zaznaczam że za wszystko płace sam jeszcze mi nikt nie dał nic za darmo. A moje testy są spowodowanie tym że lubię się dzielić moją opinią z innymi ;)

 

 

Lecimy:

 

XtOL2RR.jpg?1

 

Zdjęcie z pszczółką:

 

PgjdO3r.jpg

 

już bez :(

 

v6ZTIh0.jpg

 

większy:

 

Oq5sCu1.jpg

 

mniejszy:

 

IoW98sD.jpg

 

 

Przy użyciu pędzelków i APC Lime Pink w stężeniu 1:4 postanowiłem umyć okolice zawiasów w drzwiach i klapie bagażnika ;)

 

Na0PQUI.jpg

 

 

GbFDUvm.jpg

 

 

zJM55Sb.jpg

 

 

7P8jmBQ.jpg

 

 

Podsumowanie:

 

Pędzelki zdają egzamin , przy dzisiejszej pracy nie wypadł ani jeden włosek . Bardzo przydał mi się spodobał kolor jak i wykonanie . Są znacznie ładniejsze według mnie niż te zwykłe żółto czerwone (Z których wypadają włoski i po nie długim czasie "rozciapkają" się włoski)

Ja od siebie polecam , nie kosztują dużo więc warto je sobie kupić . Czekam na inne rozmiary które na pewno też trafią na moją półkę :acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.