Skocz do zawartości

Przetarty zderzak - gdzie naprawić na Śląsku


IRON.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Dzisiaj jakaś menda bo inaczej tego nazwać nie można jeżeli ktoś nie potrafi zostawić kartki ze uszkodził komuś wóz - przetarła mi zderzak. Chciałbym zapytać czy jest ktoś w stanie mi polecić kogos sprawdzonego, dobrego kto będzie w stanie to ogarnąć bez malowania całego zderzaka ? Czy całkowite malowanie jest nieuniknione ? Pacjent to Golf VII przedni zderzak był wymieniany w ASO przy przebiegu 5k (spotkanie z psem) wiec lakier nie jest z fabryki teraz ma 8k przebiegu wiec nie jest wypłowiały czy coś.

 

Potrzebował bym polecenia jakieś studia detailingowego lub lakiernika Ktoś ? coś ?

 

W najgorszym wypadku oddam do ASO i wezmę to z AC - wszystko zależy od kosztów

 

Tak to wygląda:

mg96ovq1n616.jpg

3il0i5u92xz2.jpg

c88a4dl8v0ly.jpg

 

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

przykra sprawa. :(

Ale trochę to dziwne ze jesteś dystrybutorem,sprzedawcą produktów auto detailingowych a pytasz kto i gdzie Ci to zrobi i na dodatek na Śląsku gdzie studiów jest od groma ??? :kox::kox::kox::kox::kox::dontknow::dontknow:

Katowice, Krucza 4 - masz 4 minuty od siebie do chociażby MrCleanera....... :dontknow::dontknow::dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że tu niestety raczej potrzeba naprawy typu "smart" , a nie polerki w studiu.

 

Nie napisałem Jarku, że potrzebuje polerki wiem że niektóre studia w PL robia takie naprawy kompleksowo :-) znasz kogoś dobrego ?

 

przykra sprawa. :(

Ale trochę to dziwne ze jesteś dystrybutorem,sprzedawcą produktów auto detailingowych a pytasz kto i gdzie Ci to zrobi i na dodatek na Śląsku gdzie studiów jest od groma ??? :kox::kox::kox::kox::kox::dontknow::dontknow:

Katowice, Krucza 4 - masz 4 minuty od siebie do chociażby MrCleanera....... :dontknow::dontknow::dontknow:

 

Nie rozumiem, przecież pytam o kogoś sprawdzonego i dobrego a nie czy istnieją takie miejsca . Wiem, że istnieją i wiem gdzie są takie firmy . Potrzebuje opinii osoby która podobną naprawę wykonywała - that's it :mrgreen:

 

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
655072 Nie rozumiem, przecież pytam o kogoś sprawdzonego i dobrego

no tak rozumiem, ale patrze na twój profil, sprzedawca, detailer, dystrybutor - osoba która zapewne ma detailing w małym palcu - a pyta sie na forum kto mi zderzak prze poleruje ? nie masz maszyny zeby to zrobic samemu ?

nie zrozum mnie zle, nie chodzi o gówno burze ;) tylko zabrzmiało mi to troche dziwnie ;)

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

655072 Nie rozumiem, przecież pytam o kogoś sprawdzonego i dobrego

no tak rozumiem, ale patrze na twój profil, sprzedawca, detailer, dystrybutor - osoba która zapewne ma detailing w małym palcu - a pyta sie na forum kto mi zderzak prze poleruje ? nie masz maszyny zeby to zrobic samemu ?

nie zrozum mnie zle, nie chodzi o gówno burze ;) tylko zabrzmiało mi to troche dziwnie ;)

pozdro.

 

Ale tak jak wspomniał Jarek tutaj nie ma co polerować - jest goły plastik i to na kilka mm wiec co mam polerować? Po drugie piszesz, że rozumiesz ale nie rozumiesz - gdzie napisałem, że szukam firmy która mi przepoleruje zderzak ? Jeżeli nie robiłeś podobnej naprawy u kogoś i nie jesteś w stanie nikogo polecić to bardzo Cie proszę :-) nie rób mi off topicu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.