Skocz do zawartości

Water Spot w wersji HARD


daxdj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam spory problem z plamami po wodzi ( z myjni bezdotykowej ) na Hyundaiu, kolor brązowy. Jest ich naprawdę dużo i nie chcą zejść...

Cleaner od Dodo nie dał rady..

Menzerna One Step - w różnych kombinacjach padów również nie poradziła...

 

Co polecacie?

 

Są jakieś magiczne preparaty żeby usunąć to?

Można by było pastą średnią zrobić ale klient nie wyraża zgody na polerkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki sam problem we wnękach drzwi, używałem do tego dedykowanego środka Gyeon Water Spot, ale nie dawał sobie z nimi rady bo zostawały widoczne obwódki po wyschniętych kroplach wody. Poza tym po użyciu środka zostawała taka dziwna mgiełka. Generalnie do usunięcia kamienia trzeba użyć czegoś kwaśnego, spróbuj octu albo jakiegoś rozcieńczonego kwasowego środka do felg np. Wheel Warior od ADBL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi schodzą po prostu po glince jeśli mycje pod domem i gdzieś mi przyschnie. Swoją drogą nie masz na myjce wody demineralizowanej ? u mnie mam taki program, i można w słoncu auto postawić po umyciu i nie ma nawet jednej plamy. W dodatku po myciu dobrze sie rozpędzić troche i woda zlatuje jak po kaczce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi schodzą po prostu po glince jeśli mycje pod domem i gdzieś mi przyschnie. Swoją drogą nie masz na myjce wody demineralizowanej ? u mnie mam taki program, i można w słoncu auto postawić po umyciu i nie ma nawet jednej plamy. W dodatku po myciu dobrze sie rozpędzić troche i woda zlatuje jak po kaczce

 

 

Auto jest klienta. Wiele razy miałem styczność z pozostałościami po wodzie, ale zazwyczaj wystarczał One Step i po zabiegu tu jednak nie daje rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, ze bez polerki nie da rady, i po sprawie, albo chce miec pan ładny efekt albo niestety nic nie zrobimy. Zaoferuj mu też rozwiazanie typu mocno scieralny syf jak tempo jakas politura moze sie zgodzi :kox: klient nasz pan. Na 100pro twarda woda wżarła sie ze słońcem i cóż klops trzeba troche zetrzec, ale nigdy nie miałem problemu naprawic takiego przypadku one stepem :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.