Skocz do zawartości

H2O+ aqua gel


kecav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Master

H2O+ Aqua Gel

h2o.jpg

 

Czym jest H2O+

Jest to czysta woda, ale w postaci żelu. Dzięki swojej żelowej konsytencji, nie rozlewa się, lecz utrzymuje na powierzchni w miejscu gdzie została zaaplikowana.

Żel utrzymuje się również na powierzchniach pionowych i nawet na odwróconych do góry nogami, czyli np. zaaplikowna na suficie, nie będzie kapać, lecz pozostanie tam, aż do wyparowania. Takie utrzymywanie się żelu nie dotyczy jednak powierzchni gorących (np. nagrzanych w słońcu). Aplikowanie żelu na ciepły/gorący lakier powoduje, że żel traci trochę na swojej gęstości i tak jakby się topi i może spływać.

 

Jakie jest przeznaczenie H2O+

Głównym, choć nie jedynym, celem powstania żelu, jest pomoc przy punktowym usuwaniu 'ptasich prezentów' pojawiających się na naszych wypieszczonych do granic możliwości karoseriach samochodowych.

Wiadomym jest, że pozostawienie na lakierze ptasich odchodów, często skutkuje nieodwracalnymi szkodami w postaci wżerów, plam itp. Zmywanie tych 'prezentów' wodą, lub innymi środkami w płynie, wiąże się zwykle z rozlewaniem środka na dużej części powierzchni, mimo, iż my potrzebujemy namoczyć i wyczyścić jedynie mały, ubrudzony jej fragment. I tu z pomocą przychodzi H2O+, który można zaplikować punktowo, jedynie na brudne miejsce. Tak nałożony żel, można pozostawić na dłużej, aż do odmoczenia/odspojenia brudu, a następnie wystarczy wszystko usunąć wacikiem, lub miękką siereczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie widziałem tak obrzydliwej instrukcji, brawo ty! :) :)

Osobiście chciałbym zobaczyć jakiś test tego produktu zrobiony przez użytkowników, muszę się przekonać do tego produktu, który, prawdopodobnie będzie wtedy u mnie gościł na stałe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
Jeszcze nie widziałem tak obrzydliwej instrukcji, brawo ty! :) :)

:good: No tak ... Brawo ja :)

Osobiście chciałbym zobaczyć jakiś test tego produktu zrobiony przez użytkowników, muszę się przekonać do tego produktu, który, prawdopodobnie będzie wtedy u mnie gościł na stałe :)

Produkt jest trochę niszowy i jak na razie mało jest opinii i testów, ale być może nie oglądałeś testu Piotrka: http://kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?p=593379#p593379 ?

W pierwszej części, test nie jest tak 'obrzydliwy' :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master

to wkrotce zobaczysz wiecej jak skoncze testy PoorBoy Shit Remover ;)

He, he ... U Ciebie to jakaś masakra z tymi gołębiami. Jak oglądałem zdjęcia, to tak sobie pomyślałem, że właściwie to powinieneś całe auto zanurzyć w czymś takim jak H2O+, bo punktowe usuwanie nieczystości w Twoim przypadku, to jakaś abstrakcja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie i poorboy sh#t remover i h20 gel mnie interesują z tej samej przyczyny, moje auto czasem wygląda jak po wojnie.

Obrzydliwe zdjęcia jakie ja zrobiłem można zobaczyć w moim małym teście szamponu good stuff.

http://imageshack.com/a/img923/8527/zGHLn9.jpg

 

Fakt, testów nie widziałem, nie byłem jeszcze wtedy uświadomiony jak się myje auto a jak już jestem teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

to wkrotce zobaczysz wiecej jak skoncze testy PoorBoy Shit Remover ;)

He, he ... U Ciebie to jakaś masakra z tymi gołębiami.

ehhh temat rzeka ;) ale wlasnie zamawiam H2O gel i bede testowal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Master

Jak wiadomo, sezon rozpoczął się na dobre :) . Wiedzą o tym również nasi latający przyjaciela i co krok, zaznaczają swoją obecność na naszych pupilach ;) Najchętniej na tych lśniących, dopiero co umytych i wypieszczonych :D

Dla przypomnienia: mamy coś na takie przypadki, czyli absolutny niezbędnik detailera: H2O+ aqua gel & YOGA QD.

Jednym słowem zgrana, zakochana para :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Kurcze chłopie, powinieneś dostać jakaś nagroda za "produkt roku"

Dziennie wycieram około 3-5 ptasich kup na nowym aucie.

Ten produkt jest pionierski i rewelacyjny.

Właśnie wróciłem z parkingu gdzie zaś miałem auto obsrane.

 

Rewelacyjny produkt ! Dzieki wielkie, tak trzymaj ! :good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
713376 Kurcze chłopie, powinieneś dostać jakaś nagroda za "produkt roku" ...

...

Ten produkt jest pionierski i rewelacyjny.

Kurcze, zaczerwieniłem się :oops::oops::oops:

 

A tak na poważnie, to super, że jesteś zadowolony. :good:

Faktem jest, że jak pamiętam, to masz z ptaszyskami jakiś układ, bo chyba pisałeś kiedyś, że uwielbiają Twoje autko :D

 

713390 Też używam, od momentu premiery. Jeździ w bagażniku.

:good:

Ale oprócz wożenia, mam nadzieję, że czasem go używasz, co? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Faktem jest, że jak pamiętam, to masz z ptaszyskami jakiś układ, bo chyba pisałeś kiedyś, że uwielbiają Twoje autko :D

Dobra ale nie musisz mnie juz wkur#####....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

;)

 

 

Sent from my SM-T320 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Master
Godzinę temu, SYR napisał:

czy nie wystarczy butelka 0,2l z wodą destylowaną ?

może wystarczy. Info nadesłane przez @kanar dotyczy wyświetlaczy w nowych modelach BMW, które ponoć są specyficznie trudne w czyszczeniu. Ja nie mam takiego auta (niestety :-D) i w tym wypadku korzystam z doświadczenia i opinii profesjonalnych detailerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Master
2 godziny temu, Qlimaxss napisał:

to mam z 20 kilka kup😁🤣

Dla takich przypadków, to raczej tak jak robisz, czyli tylko myjnia 😀.

2 godziny temu, Qlimaxss napisał:

Ale faktycznie muszę wkoncu nabyć 😁😎.

Wg. mnie, produkt bardzo przydatny. Oczywiście dotyczy punktowych pojedynczych "prezentów". Czasem do myjni za daleko, albo brak czasu, a kupkę szkoda zostawić na lakierze bo może zrobić niezłe kuku.:-D

H2O+ jest już troszkę czasu na rynku i chyba przyjął się pośród detailerów i użytkowników. To chyba jedyny na świecie tego rodzaju nietypowy produkt. Zresztą nie tylko do ptasich "prezentów".😀

h2o100_reklama600.jpg.f0152caa26db8b3f515f7eabe2734132.jpg

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Używam od dwóch lat. Świetny produkt! Czasem zdarzy się wyłapać bombę na lakier, a gdy jest cały czysty lub lekko przykurzony to nie mam ochoty myć całego auta z powodu jednej czy dwóch kup. Wtedy wpadam z Aqua gel. Niby można zrobić to samo z QD np. Ech2O 1:15, ale jest to płynne i zebranie tego przetarciem może spowodować, że piasek i żwir z kupy porysuje lakier. Przy Aqua gel zbieram fibrą "podnosząc" klocka, dodatkowo nigdzie to nie spływa, a jeśli już coś od ciepła zaczyna się przemieszczać to kawałek papierka wklejony w żel załatwia temat.

Wiecie może czy produkt dalej jest w produkcji?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.