Jump to content

Morka/bezbarwny?...o co tu chodzi


mario704

Recommended Posts

Panowie potrzebuję porady fachowców.Umyłem dzisiaj swojego seja i podczas woskowania zauważyłem na części dachu coś w rodzaju "wet Sand"...Ewidentnie klar jest inny w tym miejscu i zniekształca odbicia + widać że coś mu dolega-wcześniej tego nie było.Co z tym zrobić? próbować polerować? czy czekać aż całkiem to szlag trafi i oddać do lakierowania dach ?

 

Odbicie z dobrej części dachu:

tgc7WwD.jpg

 

Odbicie z tej niedobrej części -zdjęcie ostre,poprostu tak chamsko odbija ... :dontknow::cry:

0y442ra.jpg

 

Nie da się tego uchwycić aparatem :dontknow: jest poprostu bardziej matowe w tym miejscu jakby mgła osiadła na aucie :o

Link to comment
Share on other sites

Niech ch..j strzeli te fiatowskie lakiery . W cienkolu mialem to samo na dachu a kolega w punto II sportingu żołtym już w ogóle klaru nie ma ...Lejesz litrami woski na to i nic nie pomaga...

Link to comment
Share on other sites

Po tych zdjęciach nie wiele widać ,jeżeli nie było wcześniej zmierz ile tam lakieru zostało i spróbuj przepolerować -pomalować można zawsze-u mnie z zderzaka schodzi lekko ale to wina malarza a u Was wypalone od słońca auta mają swoje lata nie macie ich od nowości i na to jak ktoś kiedyś dbał nie mieliście wpływu,ma sytuację odwrotną sprzedałem auto o które dbałem sąsiadce (Fiat Punto II FL)minęło 5 lat- lampy matowe ,lakier szorstki myje go może jakieś 2 razy do roku aż żal patrzeć :shock:

Link to comment
Share on other sites

No po dupie dostał na pewno sejo bo spłowiał nawet pod klarem.Niemniej jednak jeszcze z miesiąc temu tego nie było...Dojdzie mi sonax 4/6 to wjade w to DA i zobaczymy co będzie...Najwyżej nowy klar na dach pójdzie

Link to comment
Share on other sites

To nie chodzi tylko o to, że klar spłowiał, ale i oddziela się powoli od bazy :) U mojej dziewczyny w Corsie C, na drzwiach i słupkach po stronie, po której zwykle pada słońce (codziennie parkuje tak samo, a że na podwórku ma patelnię, bo jej matka nienawidzi drzew, to... :/), to zjawisko przybrało już takie rozmiary, że po deszczu lub myciu pod klarem są krople.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.