Skocz do zawartości

Morka/bezbarwny?...o co tu chodzi


mario704

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuję porady fachowców.Umyłem dzisiaj swojego seja i podczas woskowania zauważyłem na części dachu coś w rodzaju "wet Sand"...Ewidentnie klar jest inny w tym miejscu i zniekształca odbicia + widać że coś mu dolega-wcześniej tego nie było.Co z tym zrobić? próbować polerować? czy czekać aż całkiem to szlag trafi i oddać do lakierowania dach ?

 

Odbicie z dobrej części dachu:

tgc7WwD.jpg

 

Odbicie z tej niedobrej części -zdjęcie ostre,poprostu tak chamsko odbija ... :dontknow::cry:

0y442ra.jpg

 

Nie da się tego uchwycić aparatem :dontknow: jest poprostu bardziej matowe w tym miejscu jakby mgła osiadła na aucie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych zdjęciach nie wiele widać ,jeżeli nie było wcześniej zmierz ile tam lakieru zostało i spróbuj przepolerować -pomalować można zawsze-u mnie z zderzaka schodzi lekko ale to wina malarza a u Was wypalone od słońca auta mają swoje lata nie macie ich od nowości i na to jak ktoś kiedyś dbał nie mieliście wpływu,ma sytuację odwrotną sprzedałem auto o które dbałem sąsiadce (Fiat Punto II FL)minęło 5 lat- lampy matowe ,lakier szorstki myje go może jakieś 2 razy do roku aż żal patrzeć :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po dupie dostał na pewno sejo bo spłowiał nawet pod klarem.Niemniej jednak jeszcze z miesiąc temu tego nie było...Dojdzie mi sonax 4/6 to wjade w to DA i zobaczymy co będzie...Najwyżej nowy klar na dach pójdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi tylko o to, że klar spłowiał, ale i oddziela się powoli od bazy :) U mojej dziewczyny w Corsie C, na drzwiach i słupkach po stronie, po której zwykle pada słońce (codziennie parkuje tak samo, a że na podwórku ma patelnię, bo jej matka nienawidzi drzew, to... :/), to zjawisko przybrało już takie rozmiary, że po deszczu lub myciu pod klarem są krople.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.