Skocz do zawartości

ADBL Micro Wash - płyn do prania mikrofibr


Dziki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Moje fibry po praniu w 40* i wirowaniu ustawionym na 1000 są prawie suche dlatego rozwieszam je normalnie na suszarce w pomieszczeniu.

 

 

+1

 

 

Wczoraj pierwszy raz testowałem płyn ADBL Micro Wash i jestem zadowolony z efektu i widać że produkt działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również przetestowałem, 40 stopni, 800 obrotów, godzina prania. Wlałem 40 ml, fibry ładnie doprane, zapach fajny. Faktycznie słabo sie pieni, ale nie jest to minus jak dla mnie, ważne, że dopiera. Zdecydowanie dobry produkt.

 

Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja zużyłem 500ml tego "super" płynu i teraz sięgam po 1L. Świetny produkt, po wypłukaniu bardzo "zajdzionych" microfibr i wrzuceniu do pralki 35*C, wyciągam i są jak nowe. Dodatkowo cały etap płukania fibr uprzyjemnia zapach.Produkt jakość/cena :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, prałem kilka razy, fajnie że pachnie a nie śmierdzi, dobrze dopiera, ogólnie środek ok ale jakieś więcej używane fibry nie zrobiły sie widocznie bardziej miękkie, jakie były takie są, cudów jak dla mnie nie ma, żeby środek ewidentnie zmiękczał materiał. Pod tym względem nie widze róznic w porównaniu do używanego ostatnio przeze mnie Microrestore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pierwsza szansa - temperatura 40 stopni, wirowanie 1000, szybkie pranie 40 minutowe i mocne rozczarowanie, mikrofibry dosyc twarde :acute:

Druga szansa - temperatura 60 stopni, wirowanie 800, szybkie pranie 47 minutowe i jak ręką odjął! Mikrofibry i ręczniki mega mięciutkie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co wpływ na miękkość mają mniejsze obroty wirowania czy temperatura ? rózne voo doo tu czytałem ale kurcze nie przesadzajmy :) może zbieg okoliczności :) Ostatnio prałem w Microrestore i jak dla mnie chyba lepiej wypada, puszyste fibry były w dotyku bardziej miękkie niż po ADBL ale to są subiektywne oceny, kosmicznych róznic nie zauwazyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Postanowiłem wypróbować ADBL Micro Wash ;) Już jakiś czas go używam , postanowiłem się podzielić moją opinią na forum :)

 

Opis Producenta:

ADBL Micro Wash to specjalistyczny produkt do prania ściereczek z mikrofibry. Mieszanina naturalnych i syntetycznych detergentów, dodatków zmiękczających wodę oraz naturalnych rozpuszczalników skomponowana jest tak, aby nie zaburzać naturalnych właściwości mikrofibry po praniu. Usuwa głębokie zanieczyszczenia, przywraca miękkość oraz chłonność. Pozostawia delikatny cytrusowo-jabłkowy zapach.

 

Stosować 40-50ml na pełną pralkę. Prać w temperaturach od 40 do 90°C.

 

Przy bardzo mocnych zabrudzeniach należy przed praniem namoczyć ściereczki w ciepłej wodzie z ADBL Micro Wash 50ml/1l wody i usunąć ręcznie największe zabrudzenia.

 

DSC_0001.jpg

 

Do prania miałem ok 10 mikrofibr + 2 rękawice , nie dużo ale trzeba przeprać :D

 

DSC_0002.jpg

DSC_0003.jpg

DSC_0004.jpg

 

Wszystko wrzucone do pralki , Micro Wash też :D

 

DSC_0005.jpg

 

Zazwyczaj leję 50ml środka na pralkę :) Ustawiam pranie na <*40 st i wirowanie 1000 obrotów ;)

 

DSC_0006.jpg

 

I takie porównanie przed :-]

 

DSC_0007.jpg

DSC_0008.jpg

 

I po :song: Jest efekt ? :good:

 

DSC_0009.jpg

DSC_0010.jpg

 

Podsumowanie:

Wcześniej do prania fibr używałem białego jelenia ale przesiadłem się na Micro Washa :) Tak jak pisałem na pralkę leje 50ml , program <*40 st i 1000 obrotów wirowanie i fibry są czyściutkie ;) U mnie jakoś środek podczas pracy się nie pieni . Fibry są jak nowe , mięciutkie w dotyku i znów chłoną wodę :good: Podczas suszenia czuć delikatny cytrusowy zapach :) Kto nie używa to polecam nawet te 0,5L kupić i przetestować :good:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.