Skocz do zawartości

ADBL Pre-SPray PRO i Textile Rinse - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
Dnia 2.06.2017 o 14:34, Balzac napisał:

Prałem ekstrakcyjnie dywan. Bo tak jak Wasza firma w karcie produktu opisała ze do dywanów i tapicerki meblowej można stosować. Dawkowanie na plamę 1:10. Wcieranie za pomocą szczotki. 10 minut produkt na plamie. Później RM 760 do płukania. Nie mowie ze produkt jest zły do zastosowania na tapicerce samochodowej na dywanie nie sprawdził się a szkoda bo 90% produktów ADBL w moim garażu jest z Waszej firmy

instrukcja mówi żeby:

1. odsysać ekstrakcją zaraz po przeszczotkowaniu.

2. najlepiej używać z textile rinse bo te dwa produkty były tworzone by się uzupełniać.

 

Z niektórymi plamami czasem trzeba powalczyć kilkukrotnie. zabrudzenie zabrudzeniu nie równe. Warto też by temp roztworu roboczego była w okolicach 40 stopni, nie więcej.

 

 

Dnia 11.06.2017 o 15:54, Karolex napisał:

Prałem ostatnio dywaniki samochodowe jasny beż w BMW E46 mega zabrudzone rozcieńczałem 1:15 rewelacja wyszła.

bardzo nam miło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Prałem ostatnio dywan z pokoju. Do odkurzania uztwalem Textile Rinse. Ja wiem, ja znam dawkowanie, ale zamiast tych 50ml wlalem na oko jakies 200ml lekko.... Jak wysuszyl sie dywan zrobil sie traaaasznie sztywny i teraz mam pytanie czy jest szansa ze to przez moje dosc hojne proporcje? :P Pytam bo bede pral z tego powodu jeszcze raz i szukam gdzie moze byc wina zeby tym razem wyszlo to jakos lepiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.