Jump to content

Karcher T-racer czy warto kupić


Recommended Posts

Witam

Zastanawiam się nad kupnem takiego urządzenia jak T-racer karcher model 350 lub 450 do mycia kostki, elewacji itp.

Może ktoś posiada, interesuje mnie jak się to sprawdza, czy warto zakupić.

Link to comment
Share on other sites

Posiadam i mogę polecić. Bardzo przydatna rzecz dobrze domywa nie chlapie po nogach. W miejscach trudno dostępnych używam dyszy rotacyjne a w pozostałych miejscach właśnie tracera

Link to comment
Share on other sites

Ja też posiadam tylko odpowiednik makity i powiem szczerze że super sprawa, kostka 7-8 letnia nie myta nigdy wyszła jak nowa bez użycia jakiejkolwiek chemii ( oczywiście nie mówię o plamach z oleju)

Link to comment
Share on other sites

Też polecam, na pewno dużo szybciej i bardziej komfortowo domyjesz kostkę i do tego bardzo mało wody zużywa. U mnie taras chyba ponad 10 lat nie był myty i nagle z ciemno-czarnego się biały zrobił.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Cześć tomekk1980,

 

temat w miarę świeży to i ja się wypowiem, gdybyś jeszcze nie zdecydował się na zakup.

 

Podczas zakupu myjki zastanawiałem się jaki zestaw wziąć i ostatecznie zdecydowałem się na komplet, w którym był właśnie t-racer, tylko ten większy- T 450.

 

Na początku sceptycznie podszedłem do tego sprzętu, wydawało mi się w pierwszym zetknięciu trochę tandetne- kawałek plastikowej obudowy zakończonej włóknami elastycznymi, a wewnątrz dysze. Ale... Zamieniłem zdanie jak użyłem go. Szczota bardzo dobrze się sprawdza- nie rozpryskuje drobnych kamieni i brudu wszędzie, regulowana wysokość dysz pomaga w dostosowaniu do rodzaju podłoża czyszczącego i stopnia zabrudzenia.

 

Osobiście polecam - jeśli jesteś w trakcie takiego wyboru jak ja - kompletujesz akcesoria do myjki - to bierz wszystko, z czego w przyszłości skorzystasz.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo fajna rzecz, też polecam :)

Pozwala umyć wszelkie płaskie powierzchnie w dosyć szybki sposób. A jak jeszcze użyje się odpowiedniej chemii to już w ogóle bajka.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.