Skocz do zawartości

Eikosha W Berry


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Aktualizacja z mojej strony. Zapach otworzyłem 26.04, drugie wieczko otworzyłem 10.06, więc aktualnie ma trochę ponad 2 miesiące. Przy wejściu do samochodu zapach prawie niewyczuwalny, zarówno przy obecnych upałach jak i w chłodniejsze dni. Umieściłem go na tunelu środkowy tuż pod wylotem nawiewu "na nogi". Po ustawieniu nawiewu na tą pozycję zdecydowanie czuć dosyć "zdecydowaną" obecność zapachu. Nie jest jednak nachalny, nawet w upały nie przyprawiał o mdłości/ból głowy. Jeżeli ktoś szuka czegoś co już przy otwarciu drzwi "atakuje" zapachem to raczej poszukałbym gdzie indziej, jeżeli ma to być delikatny akcent to może to być to. Dam znać kiedy nie będzie już w ogóle wyczuwalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mój już "nie działa" i wylądował w koszu. Po prostu przestał pachnieć, nawet po włożeniu nosa do puszki. Drugie wieczko otworzone jakoś pod koniec czerwca. Zapach jest ok, ale trwałość jest kiepska. Miałem nadzieję, że będzie trochę lepiej i zapach wystarczy choćby na wakacje. W takiej sytuacji wydajniejszy i też ładnie pachnący jest AG Citron (i pewnie podobnie psikacze w spreyu), a przy okazji umożliwia dozowanie zapachu no i nie zaśmieca kabiny.

 

Raczej nie wrócę do Eikoshy. Szkoda trochę, bo mój zapach był ok ale stosunek trwałość/cena nie usprawiedliwia zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.