Skocz do zawartości

Passat GTE srebrny 2016


mbieniek

Rekomendowane odpowiedzi

637981 Co jak co ale ziarno to ma za****ste super go ogarnąłeś!

 

Tak jak piszesz, teraz liczy się czas, papierek, kluczyk i wypad. A z lawety nigdy samochód nie zjedzie bez skazy, chyba że wyjedziesz z fabryki sam, jak Audi to robi:)

U mnie w Danii niektórzy dealerzy i handlarze (ale Ci że tak powiem lepsi) robią jeszcze taki myk że dają furki przed kupnem na serwis, wymieniaja co potrzeba, robią przeglad i do detailera na ogarnięcie. Fajna sprawa bo nawet używanym samochodem możesz się poczuć jakbyś wyjechał nowym:)

 

Dzięki ;)

 

No lakier ogólnie ładny, ale srebrny... Odbija słońce jakby całym panelem hehe a nie punktem nie wiem jak to opisać.

No niestety niby Volkswagen powinien się bardziej starać, a jest jak widać. Rysy zakryli :D

Te kompleciki u "detailerów" to podchodziłbym ostrożnie do tego :D

 

637989 Warto było poczekać, bardzo miło się oglądało. Detailing kluczyka - cóż, w końcu "detailing to dbałość o każdy szczegół"

 

Dziękuję kolego :good:

Jak już wspominałem, nie miałem co robić czekając na typka, mogłem sobie pozwolić na nieco ekstrawagancji :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że nie każdy da do porzadnego zakladu, ale sa tacy co naprawde robotę dobrze potrafią wykonać:)

 

Ja jednak wolę sam zawsze ogarnąć i mieć z tego satysfakcję:) Bądź oddać w ręce takiego freak'a jak Ty i zbierać szczenę z poziomu ziemi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.