Skocz do zawartości

Mazda 626 '92 by Pajko


Pajko

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

W ubiegła sobotę mój przyjaciel brał ślub z racji tego że w dużym stopniu zawdzięczam mu ze auto po 5 latach wyjechało o własnych siłach pożyczyłem mu auto , wcześniej odpowiednio mu je przygotowałem w rekordowo ... niskim ..... BAARDZO .... niskim czasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo skończył się dowód to pierwsze drugie rejestrowałem na Siebie nie na ojca a po trzecie miałem zaklepany widoczny nr KT 66266 ;) , czarna blacha do dziś wisi w garażu na honorowym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś w tym czasie zajrzeć na wptr.pl, to bym Ci doradził, wraz z innymi, taki myk:

 

1. Spisujesz z ojcem umowę darowizny połowy udziału we współwłasności samochodu,

2. Idziesz do wydziału komunikacji i wpisują Cię w miejscu na adnotacje,

3. Spisujesz z ojcem kolejną umowę darowizny na drugą połowę, a w drodze tego stajesz się jedynym właścicielem samochodu,

4. Idziesz do wydziału komunikacji i płacisz za nowy dowód, gdzie jesteś już z tyłu, a ojca nie ma. Z jedną, urzędową pieczątką z datą najbliższego przeglądu. Jeśli nie zmienia się miejsce rejestracji, nie mają prawa naciągać Cię na białe blachy. :)

 

Niby numer ładny, ale jak auto ma już swoje lata, czarne blaszki to jest jednak rarytasik. :) Mam, to wiem. :D I też będę się wszelkimi sposobami bronił przed ich zmianą (chociaż póki moje autko jest zarejestrowane na dziadka, nie mam jakiegokolwiek powodu, by je zmieniać na białe). Dobrze, że chociaż możesz te stare wykorzystać jako zlotowe. :) A jeśli masz tylko jedną i będziesz chciał dorobić drugą, albo zachcesz mieć czarne blachy w idealnym stanie, polecam mojego znajomego z Manufaktury Blach Tłoczonych (http://plpl8.pl/manufaktura/). Gość jest studentem grafiki i totalnym maniakiem tablic rejestracyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem ich niuansów wykonawczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

[ref=#00aa00]Pajko[/ref], Patrzyłem na Twój nick i avatar i coś mi świtało, ale auto do nicku kompletnie mi nie pasowało.

Teraz oglądam w PSB auto, które wieki temu studiowałem na JDM-Option jeszcze na zielonych kołach :D Kopę lat, świetnie działasz. Fajne fotorelacje, no i cieszę się że Mazda jeszcze żyje, a na dodatek u jednego właściciela.

Jednak 50/50 i tak robi robotę, mimo koloru :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.