Skocz do zawartości

Chemical Guys Jet Seal 109


bąku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, czy ktoś używał z was tego specyfiku bo dotarła do mnie paczka z cleanyoucar :-] i zamówiłem między innymi tego sealanta. Ogólnie opis na etykiecie jest interesujący, ciekawy jestem jak będzie w praktyce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem, też z cyca. Niestety przed atakiem zimy i umyłem tylko raz "normalnie" na 2 wiadra. Wytrzymał. Ale co teraz? :dontknow: nakłada się łatwo, ja używałłem MF (chyba ze 3 szt na kombi)

ale pokaż mi produkt danego producenta, którego opis na etykiecie nie byłby interesujący i wychwalający ten produkt ?

index.jpg.98d4fc392b6f5cddbcbe483d9799e716.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

trwałość nie jest imponująca ale nie jest źle, nie mierzyłem mu ile poleży , ale 2 mies w lecie da radę, wypróbuje w zimie DC1, jetseal i na to 50/50, na zachodzie chwalą takie połączenie tych dwóch wosków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Moderator

malkolm,

czy można podpytać, czy zrealizowałeś "plan zimowy"?

kupiłem już 50/50 i teraz zastanawiam się czy nie dokupić Jest Seala :o

interesuje mnie przede wszystkim trwałość bo takie połączenie planuje dopiero na zimę

teraz będę testował samo 50/50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Odpuściłem:)

476 nie kupię bo od samego czytania o nim na forum mnie :wallbash::wallbash::wallbash:

Odpuszczam wogule temat sealantów :thumbdown:

Z wypowiedzi na forum wcale nie wynika że to wygląda tak różowo. Trzy miesiące na aucie to mi i Titanium poleży. Zostaję wierny naturalom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam,

 

Nabyłem jetSeal 109 w poszukiwaniu lepszej ochrony (dłuższej), oraz większego weet looku i połysku - mam srebrno-błękitny (w każdym razie jasny) kolor. Na forach mało znajduję informacji na temat tego selanta. Natomiast fora zagraniczne najczęściej zachwalają go do felg. Czy to oznacza, że moje plany znalezeinia czegoś co zabezpieczy tak dobrze jak duragloss, Collonite lub Mags 16, to szukanie czegoś czego nie ma?...

Proszę o informacje, jak oceniacie ten sealnat na lakierach jasnych oraz co polecalibyście jeszcze - tym bardziej potrzebuję tych informacji, że jestem hobbystą. Pozdrawiam wszystkich, którzy kochają piękne samochody! :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.