Jump to content

FIREBALL BLACK FOX TWIST DRYING TOWEL RĘCZNIK DO OSUSZANIA


Recommended Posts

Nowy ręcznik do osuszania od FIREBALL - występujący w kilku rozmiarach (nowością na rynku jest chyba rozmiar 200x70cm) - może warto założyć wątek i podzielić się wrażeniami.

Ja kupiłem najmniejszy bo takiego akurat brakowało mi w arsenale tj. 70x45 cm. Jako ze pogoda nie rozpieszcza i nadarzyła się okazja to wypróbowałem go.

Zawodnikiem bylem passeratti B5

 

Ręcznik bardzo przyjemny i porządnie obszyty (szwy miękkie i delikatne) - nie ma co ukrywać bardzo podobny do Silka od Geyona. Kolor rzecz gustu ale jakoś bardziej mi leży czarny niż niebieski.

 

W takim oto opakowaniu przybył - pierwsze wrażenie po otworzeniu bardzo pozytywne i taki jakiego się w zasadzie spodziewałem mając wcześniej Geyona

IMG_1015.jpg

IMG_1018.jpg

IMG_1017.jpg

 

Maska była zroszona równomiernie przez deszcz.

IMG_1022.jpg

 

Porównałem go z moim ulubionym ręcznikiem do osuszania tj. SILK DRYER od Geyona - odkąd wyszedł na rynek wafle poszły w odstawkę nie wspominając już o Fluffy

 

ręczniki położone na maskę i "przyklepane"

IMG_1025.jpg

IMG_1024.jpg

 

po ściągnięciu taki oto obraz na masce

IMG_1026.jpg

dla porównania polożylem jeszcze Twista w miejsce Silka

IMG_1029.jpg

IMG_1030.jpg

 

Ręcznik Fireball sprawdził się w 100% przy pierwszym dotyku - mam nadzieje że trochę posłuży. Miejsce praktycznie suche i nie musiałem docierać.

Nie będę ukrywał że Geyon zrobił na mnie równie dobre wrażenie i doskonale się nim pracuje lecz nie mam pojęcia co się dziś stało. Jest po kilku kąpielach zawsze prany był ręcznie ale jak widać coś poszło nie tak. Zdaję sobie również sprawę że nowym nie używamy pracuje się inaczej ale to sprawdzimy w czasie. Postaram się wątek uzupełnić w miarę nowych spostrzeżeń.

  • Super 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 year later...

Panowie, patrzę na stronkę Fireball'a i obecnie tego ręcznika tam nie ma. FOX jest jeden "all purpose"

Są natomiast PIN oraz TWIST. Ktoś jest w stanie wypowiedzieć się czy warto dołożyć do Twista ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
11 godzin temu, Strus napisał:

Przez 2 lata odpowiedzi brak a tymczasem Black Fox Twist znowu w ofercie. Ktoś jest w stanie powiedzieć jaka różnica w porównaniu do PIN'a ?

Może @Fireball ?

Jeden jest premium a drugi standard, to pewnie gramatura czarnego jest wieksza : )

Link to comment
Share on other sites

  • Dystrybutor
W dniu 8.05.2018 o 12:56, Strus napisał:

Są natomiast PIN oraz TWIST. Ktoś jest w stanie wypowiedzieć się czy warto dołożyć do Twista ?

Pin Towel i Black Fox Twist Drying Towel do ręczniki wykonane w tej samej technologii skręcanych włókien, które chłoną bardzo duże ilości wody. Twist Drying Towel jest trochę grubszy, ma większą gramaturę i chłonie jeszcze większe ilości wody. Na uwagę zasługuje też czarny kolor, który może na przykład lepiej wyglądać na zdjęciach 😉  Jednak już Pin Towel znakomicie spełnia swoją rolę w osuszaniu pojazdów i spełnia wymagania większości klientów.

Są również mikrofibry Black Fox All Purpose Towel - to mikrofibry o standardowym splocie, miękkie i bardziej delikatne niż Pin czy Twist, ale mniej chłonne. Zastosowanie wszechstronne - można użyć do osuszania, można użyć do wosków lub QD.

 

  • Dziękuję 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.