Skocz do zawartości

FIREBALL BLACK FOX TWIST DRYING TOWEL RĘCZNIK DO OSUSZANIA


jbiz

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy ręcznik do osuszania od FIREBALL - występujący w kilku rozmiarach (nowością na rynku jest chyba rozmiar 200x70cm) - może warto założyć wątek i podzielić się wrażeniami.

Ja kupiłem najmniejszy bo takiego akurat brakowało mi w arsenale tj. 70x45 cm. Jako ze pogoda nie rozpieszcza i nadarzyła się okazja to wypróbowałem go.

Zawodnikiem bylem passeratti B5

 

Ręcznik bardzo przyjemny i porządnie obszyty (szwy miękkie i delikatne) - nie ma co ukrywać bardzo podobny do Silka od Geyona. Kolor rzecz gustu ale jakoś bardziej mi leży czarny niż niebieski.

 

W takim oto opakowaniu przybył - pierwsze wrażenie po otworzeniu bardzo pozytywne i taki jakiego się w zasadzie spodziewałem mając wcześniej Geyona

IMG_1015.jpg

IMG_1018.jpg

IMG_1017.jpg

 

Maska była zroszona równomiernie przez deszcz.

IMG_1022.jpg

 

Porównałem go z moim ulubionym ręcznikiem do osuszania tj. SILK DRYER od Geyona - odkąd wyszedł na rynek wafle poszły w odstawkę nie wspominając już o Fluffy

 

ręczniki położone na maskę i "przyklepane"

IMG_1025.jpg

IMG_1024.jpg

 

po ściągnięciu taki oto obraz na masce

IMG_1026.jpg

dla porównania polożylem jeszcze Twista w miejsce Silka

IMG_1029.jpg

IMG_1030.jpg

 

Ręcznik Fireball sprawdził się w 100% przy pierwszym dotyku - mam nadzieje że trochę posłuży. Miejsce praktycznie suche i nie musiałem docierać.

Nie będę ukrywał że Geyon zrobił na mnie równie dobre wrażenie i doskonale się nim pracuje lecz nie mam pojęcia co się dziś stało. Jest po kilku kąpielach zawsze prany był ręcznie ale jak widać coś poszło nie tak. Zdaję sobie również sprawę że nowym nie używamy pracuje się inaczej ale to sprawdzimy w czasie. Postaram się wątek uzupełnić w miarę nowych spostrzeżeń.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Panowie, patrzę na stronkę Fireball'a i obecnie tego ręcznika tam nie ma. FOX jest jeden "all purpose"

Są natomiast PIN oraz TWIST. Ktoś jest w stanie wypowiedzieć się czy warto dołożyć do Twista ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
11 godzin temu, Strus napisał:

Przez 2 lata odpowiedzi brak a tymczasem Black Fox Twist znowu w ofercie. Ktoś jest w stanie powiedzieć jaka różnica w porównaniu do PIN'a ?

Może @Fireball ?

Jeden jest premium a drugi standard, to pewnie gramatura czarnego jest wieksza : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 8.05.2018 o 12:56, Strus napisał:

Są natomiast PIN oraz TWIST. Ktoś jest w stanie wypowiedzieć się czy warto dołożyć do Twista ?

Pin Towel i Black Fox Twist Drying Towel do ręczniki wykonane w tej samej technologii skręcanych włókien, które chłoną bardzo duże ilości wody. Twist Drying Towel jest trochę grubszy, ma większą gramaturę i chłonie jeszcze większe ilości wody. Na uwagę zasługuje też czarny kolor, który może na przykład lepiej wyglądać na zdjęciach 😉  Jednak już Pin Towel znakomicie spełnia swoją rolę w osuszaniu pojazdów i spełnia wymagania większości klientów.

Są również mikrofibry Black Fox All Purpose Towel - to mikrofibry o standardowym splocie, miękkie i bardziej delikatne niż Pin czy Twist, ale mniej chłonne. Zastosowanie wszechstronne - można użyć do osuszania, można użyć do wosków lub QD.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.