Skocz do zawartości

Fireball Ultimate Tire Coating Wax


FIREBALL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Fireball Ultimate Tire Coating Wax

65305696_856358598053192_3395941421591560192_o.jpg.e456c8e4cd7afa16e764af00ac2ccfdb.jpg

HYDROFOBOWY DRESSING DO OPON

Ultimate Tire Coating Wax posiada doskonałe właściwości hydrofobowe. Świetnie kryje oponę, zapewniają jej piękny wygląd. Jest bardzo wydajny, jedna aplikacja na komplet opon to około 6-7ml. 500ml produkty wystarczy na zabezpieczenie 70-80 kompletów! Do każdego dressingu dołączamy atomizer i trwały, doskonale wyprofilowany aplikator.

Występuje w dwóch wersjach:

Niebieski – wykończenie nadające oponie połysk. Rewelacyjny zapach porównywalny do męskiego żelu pod prysznic, doskonale kryje oponę, jest bardzo wydajny.

Czerwony – wykończenie satynowe. Delikatnie wyczuwalny zapach lawendy, łatwy w aplikacji,doskonale kryje oponę, jest bardzo wydajny.

SPOSÓB UŻYCIA

Należy nanieść niewielką ilość produktu na dołączony w zestawie aplikator, a następnie równomiernie rozprowadzić po powierzchni opony. Produkt do stosowania na czystą i osuszoną powierzchnię opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor
Czy mozna ten środek zastosować do uszczelek?

 

 

Myślę, że jak najbardziej tak. Aplikowane na suchą, przetartą wcześniej APC uszczelkę wygląda mniej więcej tak:

 

Przed (zdjęcie trochę niewyraźne, ponieważ nie zauważyłem, że aparat złapał ostrość nie w tym miejscu co trzeba) :

 

1.jpg

 

Małe 50/50 :

 

2u.jpg

 

Po :

 

3u.jpg

 

Efekt jak najbardziej na plus :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Trwałość jest bardzo dobra, natomiast bezpośredniej konfrontacji z SlickRims TT i Gyeon Q2 Tire jeszcze nie było.

 

Jakbyś był chętny to mogę porównać z obydwoma na raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwałość jest bardzo dobra, natomiast bezpośredniej konfrontacji z SlickRims TT i Gyeon Q2 Tire jeszcze nie było.

 

Jakbyś był chętny to mogę porównać z obydwoma na raz ;)

 

Porównanie będzie zrobione - być może dam radę w ten weekend, a jeżeli nie - najpóźniej test znajdzie się na KA w świąteczny weekend :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.