Skocz do zawartości

Opieranie się o auta


Gustav

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Założyłem podobny wątek na AKP [ Audi klub Polska]. Wydaje mi się iż tutaj jest ona bardziej odpowiedni :) w końcu nie tuzinkowo podchodzimy do swoich aut :).

 

Jak zwracacie komuś uwagę aby się nie obraził?

Co zrobić aby ktoś nie pakowały "pupy" na auto ?

 

Liczę na wsze obszerne wypowiedzi ?

 

 

PS: Może tylko ja jestem taki dziwny ale w zasadzie w ogóle nie opieram się o auto, czyjeś jak i swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obszerne wypowiedzi ?

 

A nad czym tu się rozwodzić ? " Słuchaj, mam fetysz na punkcie swojego samochodu i nie cierpię jak ktoś się o niego opiera. Rozumiesz sytuację ? :) " Na luzie, bez niepotrzebnej spiny. To Twoja własność i jeżeli ktoś wykazuję się chociaż odrobiną kultury to na pewno zrozumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej jest na zlotach i spotach. Dodatkowo pakowanie swoje dup* na fotel kierowcy z takim impetem że mało co skóra nie pęknie. No i jeszcze oglądanie środka bez wchodzenia z opieraniem się pięściami o siedzisko [najgorzej jak jest ze skóry] ;/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i węzłowato - nie opieraj się o mój samochód.

 

Najgorsi są totalni laicy uważający że to "tylko lakier" i "tempem se nawoskuj". Trafiłem kiedyś na mechanika który położył klientowi na masce upaćkany olejem klucz a później wytarł to jakąś szmatką..no i w trakcie rozmowy stał w swoim olejowym ancugu oparty o jakiś samochód klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie i tak wszyscy już wiedzą, że auto to nie jest podpórka. A co do nieznajomych to i tak mam chyba łatwiej będąc kobietą, bo wystarczyło do tej pory powiedzieć zwyczajnie " jeśli zamierza się Pan właśnie oprzeć o mój samochód to odradzam" :D tak specjalnie napisałam "zamierza" bo jak jestem na jakichś zlotach/spotach Tolkiem to nie spuszczam go z oczu i widzę jeśli ktoś coś próbuje zrobić :D tak wiem mam świra :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, jednak nie jestem sam.

 

Chociaż na zlocie chciało by się porozmawiać ze znajomymi, zawrzeć nowe znajomości a nie ciągle pilnować auta.

 

Może słupki z czerwoną taśma do ookoła auta :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie i tak wiedzą, że mam świra na punkcie auta. W dodatku twierdzą, że "nawet nie można w nim oddychać"... No a jak ktoś jeszcze nie wie, że nie wolno się opierać, wystarczy powiedzieć "bier te łapy", po czym następuje wielkie zdziwienie "o co kaman" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorośli to jeszcze, ale jak brat przyjeżdża z dziećmi i się ganiają wkoło zostawiając odciski gdzie popadnie... :dontknow:

 

A gorzej mnie denerwują wszędobylskie koty jak gdzieś pojadę i parkuję na powietrzu, rysują jak z premedytacją :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z reguły wykazują się zrozumieniem, trzeba jedynie szybko zareagować jak tylko ich dupska znajdą się niebezpiecznie blisko błotnika, wystarczy "proszę nie siadaj na samochód" i już. Jak auto jest zadbane to gostek sam dojdzie do wniosku, że byłby to nietakt.

 

Co do kotów jednak to pamiętam kiedyś ojciec podjechał do biura po dokumenty, wyszedł i zastał kota wylegującego się na ciepełku. Huknął tylko "a kysz!!!" i to był ten moment kiedy wiedział już, jak bardzo zj***ł... Kot startował jak scooby-doo z kreskówki a to co zostawił na masce to ino pamiętaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mnie też uj strzela jak się opierają, najlepiej zająć ich czymś i szybka zmiana sytuacji: patrz co mam nowego :kox: i wszyscy hejaaa co co co co :good: Tylko na niektórych to nie działa i nie często mam coś nowego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzieci to raczej nie powinniśmy być zli, to nasze kochane pociechy a auto to tylko kupa złomu.

 

Jeśli dziecko oprze się o samochód nie powiem nic, ale jeśli dorosły siada z dupskiem na masce to jasno i wyraźnie daje do zrozumienia że ma zabrać swoje 4 litery z wyjątkiem paru ważnych osób, nie popadajmy w paranoję.

 

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj kulturalnie na serwisie klimy gdy pan chciał na dachu położyć maszynke do ozonowania powiedziałem że nie ma opcji :wallbash: Najgorsze to że oddasz auto gdzieś na warsztat i nie masz pojęcia i lepiej żebyś nie wiedział/ła jak z nim postępują. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Najważniejsze to podejść do sprawy z kulturą i bez nerwów, a nawet się trochę "ośmiać". Ludzie mądrzy zrozumieją, błazny nie przestaną się nabijać, ale i tak zależy nam na tej pierwszej grupie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taką sytuacje że tata przyjechał do mnie jak robiłem samochód w garażu i coś tam oglądał zauważył magnes w długopisie do wyciągania rzeczy z trudno dostępnych miejsc i tak ogląda ogląda i nagle dotkną do maski :oops: zagotowałem się normalnie :D

powiedziałem co robisz przecież rysujesz mi auto

zresztą siostrze też powiedziałem że jak jeszcze raz piz....e mi drzwiami to będzie jeździła w bagażniku przynajmniej będę pewien że nie trzaśnie bo sam będę zamykał i otwierał

tak wiem że mam świra i już rodzina wie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opierania się o moje auto, siadania na masce, jedzenia i picia podczas jazdy gazowanych napoi, trzaskania drzwiami, włażenia z zaśnieżonymi buciorami. Nie i koniec. Nikt tego nie sprząta, tylko ja,więc wymagam. Jak czasami widzę auta kolegów, gdzie dzieciaki upaćkają tapicerkę lodami a plastikowe osłony progów butami bo się nóżki podnieść nie chce, to nawet już się nie wypowiadam, jak ktoś lubi chlew, jego sprawa.

 

Znajomy ma na moto naklejkę : To nie jest Iż, jedzie 300km/h, za siadanie wale w ryj, itp. -powinni takie robić do auta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.