Skocz do zawartości

Shiny Garage Carnauba Spray Wax


Fitte

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem doposażyć swój arsenał woskiem w sprayu. Padło na Carnauba Spray Wax. Kiedyś posiadałem tester poprzednika, jak wiadomo nie był bajkowy w aplikacji i lubił przysychać, tak więc pomyślałem że teraz musi być lepiej ;) Po pierwszej akcji jestem bardzo zadowolony. Aplikacja bezproblemowa, choć na początku troszkę był tępy, ale wynikało to z tego, że go nie dokładnie pomieszałem, później pracowało mi się z nim bardzo przyjemnie, niczym z QD, produkt bardzo wydajny na maskę wystarczyły dwie dozy, na dach chyba trzy, na kolejne elementy po jednej. Do czego się mogę przyczepić to do atomizera, on chyba nie ogarnia gęstości wosku i lubi czasem pluć na boki.

Generalnie uważam, że produkt spełnił moje oczekiwania i warto było go kupić, cena też zadowalająca.

Pozostawiony efekt jak dla mnie :good::song:

 

5cc970bc87a263d1gen.jpg

 

54adbb654eb103c1gen.jpg

 

Jakieś tam odbicia ;)

 

93c07c85dc516214gen.jpg

 

12eab4267b3e7b44gen.jpg

 

Kropelki po letnim deszczyku

 

a2c2b8feaa734659gen.jpg

 

Po święconej wodzie podczas poświęcenia pojazdów znacznie lepsze ;)

 

e65270b0eceaa457gen.jpg

 

 

Dodam jeszcze, że byłem w szoku jak wosk odpycha brud, któregoś dnia jechałem przez ponad 10 km w deszczu do pracy po mieście. Po wyschnięciu nawet nie było waterspotów, lakier był czysty. Trwałość ciężko mi sprawdzić ponieważ pare razy przejechałem po nim QD, także nie wiem co kropelkuje.

 

Brawo Panowie z Shiny Garage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.