Skocz do zawartości

Shiny Garage Carnauba Spray Wax


Fitte

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otrzymałem od dystrybutora SG nową wersję produktu Shiny Garage Carnauba Spray Wax. Temperatura na dworze podczas aplikacji 6 stopni.

Jako iż pogoda w końcu umożliwiła mi ręczne umycia auta wziałem sie do roboty i przetestowałem nowy wosk :)

Dostałem informacje od producenta, żeby produkt aplikować na czystą odtłuszczoną powierzchnie lub umierający wosk.

W moim przypadku osłabiony Soft99 King Of Gloss

 

5a0b19c4cc5a.jpg

1b18b546308f.jpg

ae7a9ae18252.jpg

48ff007a2817.jpg

eff8fab8f75f.jpg

 

Podsumowanie:

Świetny zapach kawy. Aplikacja w stosunku do poprzednich wersji przyjemna. Wystarczy jedno/dwa psiknięcia na panel, rozprowadzenie wosku mikrofibrą a nastepnie po 20 sekundach wypolerowanie (najlepiej drugą fibra). Nie miałem jakichkolwiek problemów stawaniem mikrofibry na lakierze oraz mazami :good:

Zaaplikowałem na całe auto i jestem pod wrażeniem. Wosk super wyciągnął głębie lakieru oraz nadał mokrego wyglądu. Śliskość również na fajnym poziomie :) Próbowałem sprawdzić przyciemnienie taśmą niestety w moim przypadku bez skutku, być może to kwestia wosku, który jest pod spodem. Na całe auto zużyłem ok. 30ml :)

Z czystym sumieniem mogę potwierdzić, że problemy które miały miejsce w przypadku poprzednich wersji zostały zniwelowane.

 

Na dniach pojadę na bezdotyk i umyję samochód, zrobię kilka fotek kropelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Również mialem przyjemność użycia nowego spray waxa od SG. Duzy plus za zapch kawy :good: wosk aplikuje sie i dociera bezproblemowo, dodatkowo lakier staje sie po nim śliski i nabiera weet looku :good: kropelkowanie i trwałość sprawdzę dopiero bo wczoraj był aplikowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Zaaplikowałem wosk wczoraj czyli 07.07.2016

 

Fajny zapach, konsystencja dosyć płynna.

Aplikowałem w pełnym słońcu 2 strzały na dach maskę, po szybkim rozprowadzeniu lakier natychmiast robił się tępy, szybka akcja drugą szmatką i był błysk.

 

Uwagi: Standardowo, aplikować mało i pracować na jednym elemencie naraz inaczej będą mazy. Proponuję zaczynać od 1go psiknięcia, na start walnąłem 2 razy na dach i był problem z rozprowadzeniem.

Bardzo wydajny, nic mi nie ubyło z butelki.

Na całe auto(Audi A3) poświęciłem (bez wcześniejszego mycia) ok 10min czasu życia.

 

Postaram się wrzucić za jakiś tydzień test czy dalej siedzi i jak kropelkuje.

 

RaJPiyc5V0vCuLwGwG0sRFLX57mToR6yck6jKClGL0fgySpRbIBRuYg8CJZvQY0F3yuII76cOojqfTamrHRWpPd_EW0Xlirc8q4apD17TlXoCcSrI3uQkmRkP8qVfWHZIhkDdRx1U61TYqam9dWTFl4Drra8GoTjHmRrx8Bv6_CZczqTKYpgsJyGRn7l_pqwBQxtYwVQlRB5e2LCYZvJRmXQm8CjwfNZ58wJTu9Qi6nPeU73Fvh3wQMapa0xQ1Yuj6MzFoBAyS2gWbuIzuZjcY0ztm1Mt59W1rs-7UFmj_UbXkGqGNlZPW8mGcbARtCHJX_L5NFKIHgv_VpzbU6pHoXcpRTgDnUKfYlqGJgQO0R7HkfuOmeWZjuo_hIBFm8OrDzhxvWEnGjGECmkH_Bam6VJDUDVA5hljQaaqdrl6QcE9Zdu7MpsdTfDSDDyL8WkbEljsSCwzWcy_T3Ne04hCbJOKvrESTOns-JNTUfw1Wns4hr-wNdUNvZy7-BbiPtd2wjeMM5Rg47VKtNXVZz4QKPL19iSg56cKnxIBgqEpOWGtCA_sK_PBOV-7e9we6RZBbfe3KcfUrLDdEDiTmUfQ-mBtO0rw8E=w1560-h878-no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ciągnie kurzu jak morning dew.Fajnie szkli lakier i nawet aplikowany w słońcu bez problemu się dociera i praktycznie nie maże.Fajne kropelki i delikatny zapach.Dla mnie przy tej cenie to numer jeden.Fajnie zrzuca wodę podczas mycia.Jak narazie wady dla mnie brak w tym produkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kurz to niestety mieszkam w centrum Katowic przy jednej z największych dróg, kurzu tu od cholery po godzinie od mycia więc niestety nie jestem w stanie tego ocenić obiektywnie.

Docieranie w słońcu, jak wspomniał mario704 rzeczywiście nie jest tragiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś troszkę próbowałem Carnauba Wax Spray :) Z racji braku czasu Wax spray położyłem na maskę :) Temperatura była ok 15 st :)

 

Opis Producenta:

Shiny Garage Carnauba Spray Wax to zaawansowany preparat bazujący na naturalnym wosku Carnauba. Stworzony został przez nas z myślą o użytkownikach którzy w szybki i łatwy sposób chcą zabezpieczyć lakier swojego samochodu.

 

Carnauba Spray Wax to gwarancja nieskazitelnego połysku i głębi oraz ochrony w zaledwie kilka minut. Płynna konsystencja ułatwia aplikację produkt w trudno dostępnych miejscach karoserii, a starannie dobrana mieszanka 4 woksów gwarantuje niepowtarzalne wykończenie lakieru.

 

Zawartość, aż 4 wosków sprawia, że preparat po czasie gęstnieję, dlatego przed każdym użyciem należy wstrząsnąć opakowaniem do momentu uzyskania płynnej konsystencji.

 

DSC_0001.jpg

DSC_0002.jpg

DSC_0003.jpg

DSC_0004.jpg

DSC_0005.jpg

DSC_0006.jpg

DSC_0007.jpg

 

Podsumowanie:

Bezproblemowa aplikacja + dotarcie to jest mega duży pozytyw tego Wax spray :) Docierałem na 2 fibry i efekt naprawdę świetny :shock: Nie zostają mazy i daje wysoki połysk :good: Zapach też jest wporządku :good:

 

Napewno spróbuje aplikacji w pełnym słońcu , jak nie będzie problemów z dotarciem to wtedy będę mega zadowlony z produktu i będę mógł go polecić każdemu :) Wkrótce fotki jak kropelkuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja :)

 

Film na szybko mi niestety nie wyszedł.

 

Po równych 14 dniach(+-300km) wosk siedzi, aczkolwiek na dachu i masce wyraźnie osłabł, jedynym usprawiedliwieniem mogą być ostatnie ulewy kiedy to na trasie z prędkością 50km/h samochód zmieniał się w motorówkę... a na błotnikach i zderzaku siedzi :)

Powodem może być też to że na dach i maskę zaaplikowałem go obficie.

 

Jak na tą łatwość aplikacji, wydajność, to jestem zadowolony z tego produktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakbyście porównali go do MD ? W kwestii wyglądu/trwałości/aplikacji ?

 

Napewno podbija look , lakier się błyszczy . Jest łatwy w aplikacji i przyjemny zapach :) co do trwałosci to się nie wypowiem bo narazie lezy QW od Good Stuff :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.