Skocz do zawartości

Nowy Dobry Towar


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Witajcie!!

Jak wiecie w tej chwili w sprzedaży mamy 4 produkty. Oczywiście po bardzo dobrym przyjęciu przez Was nie osiedliśmy na laurach i działamy dalej.

Dziś chcieliśmy uchylić rąbka tajemnicy, na temat naszego nowego produktu.

Zdążyliście zauważyć ,że nasze produkty ściśle związane są ze zwierzętami. Z kolejnymi nie będzie inaczej, poniżej nazwa kosmetyku który pojawi się jako pierwszy. Macie pomysł co to będzie? Chętnie też wysłuchamy co byście chcieli zobaczyć w naszej ofercie.

 

znluzb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Dystrybutor
Coś dodającego duzą sliskośc ;), jakiś wosk ? glaze, lubrykant do glinki ? albo nie widzialna wycieraczka :dontknow:

 

Dobrze kombinujesz! :song:

 

Dressing do wewnątrz ? :D

 

Pojawi się ale troszkę później :good:

 

Twardy wosk o nazwie Scorpio ;)

 

Trzeba było by dodać jeszcze jakąś cechę Skorpiona do nazwy, ale wosk oczywiście gdzieś w naszych planach jest :good:

 

Jakieś jeszcze sugestie? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jakieś Aio było by fajne , swoją drogą dobre były by zapachy do rozpylania z dobrą trwałością :) tylko nie taka cena jak od ChemicalGuys :D

 

na pasty polerskie bym nie stawiał chyba ze biło by coś te do cuttingu ale każdy używa standardowo Menzerny , Megsa i Kocha cięzko się przebić napewno dressing byłby opłacalny do środka , wosk + cleaner oraz może kolorowa piana aktywna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Stawiam na cleaner :lol:

 

Rozumiem, że temat jest założony po to aby ten kto zgadnie jako pierwszy dostanie nowy produkt (lub chociaż tester) jako nagrodę gratis ;)

 

Temat był stworzony żeby nawiązała się interakcja pomiędzy nami producentem a Wami użytkownikami. Nagroda miała być miłą niespodzianką :good:

 

 

Tak naprawdę każdy z Was coś tam trafił bo większość podanych przez Was produktów mamy zamiar wprowadzić. Jednak dwum osobą udało się trafić idealnie w produkt którego nazwa to Gecko's Slickness. Chwilę jeszcze nie będziemy zdradzać który to dokładnie produkt.

 

Widzimy również dzięki Waszym odpowiedzią co rzeczywiście przydało by się wprowadzić. Oczywiście dalej czekamy na sugestię chcemy Wam pokazać , że śmiało może do nas pisać tutaj na pw czy na FB do czego serdecznie zachęcamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Dystrybutor

2ilos3q.png

Na naszym Fanpagu zaprezentowaliśmy zdjęcie naszego nowego produktu który pojawi się już niedługo. W tym temacie udało się po nazwie trafić co to będzie za produkt. Gecko's Slickness Clay Lube czyli lubrykant do glinki, oficjalna premiera może jeszcze w marcu. Będzie to produkt gotowy do użycia ;)

 

Jak tylko produkt pojawi się już w sprzedaży odezwiemy się do dwóch osób którym udało się trafić :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Wiadomo może już mniej więcej jaka będzie cena Clay Lube'a ?

 

Tak cena jest już gotowa, na razie możemy powiedzieć że będzie konkurencyjna :-]

Na dniach podamy ją oficjalnie więc jeszcze chwilka cierpliwości

super wiadomość ostatnimi czasy u mnie szampon z wodą poszedł w odstawkę. Ciekawi mnie cena ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Wiadomo może już mniej więcej jaka będzie cena Clay Lube'a ?

 

Tak cena jest już gotowa, na razie możemy powiedzieć że będzie konkurencyjna :-]

Na dniach podamy ją oficjalnie więc jeszcze chwilka cierpliwości

super wiadomość ostatnimi czasy u mnie szampon z wodą poszedł w odstawkę. Ciekawi mnie cena ;)

U mnie tez szampon odchodzi do lamusa, teraz wspieram sie czasami jakims qd. Czekam za cena :kox:
Podejrzewam, że kupie, bo akurat jestem przed glinkowaniem. Sprawdzimy jak działa. :D

 

No i właśnie dla Was będzie ten produkt :-] . Cena , jak to mówią będzie Pan zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.