Skocz do zawartości

BMW 520i E34 Srebrny 25 latek - odświeżenie, korekta


piotro

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze dobrze się ogląda klasyczne prawdziwe beemki, a tutaj podejście wykonawcy porządne i rezultat świetny ! Piękne auto. Ile godzin spędziłeś na wszystko?

Ten zagłowek kierowcy - pan Walter chyba używał brylantynki? :D

 

(Świetnie by było jakby ktoś tutaj jeszcze zarzucił jakieś E32... Najlepiej to importowane z Japonii ;)

 

Nigdzie się nie przebiles papierkami?

 

z maski schodzi klar

 

:) Wcale nie sugeruję że schodzi bo jest już za cienki :)

Bo o ile dobrze pamiętam moja też chorowała na łuszczycę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

:) Wcale nie sugeruję że schodzi bo jest już za cienki :)

Bo o ile dobrze pamiętam moja też chorowała na łuszczycę.

 

No właśnie co to z tymi BMW jest? Bo kumpel ma srebrną piątkę ale już nowszą i tak samo na masce klar już schodzi. Tak słaba ta warstwa klaru jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
...

:) Wcale nie sugeruję że schodzi bo jest już za cienki :)

Bo o ile dobrze pamiętam moja też chorowała na łuszczycę.

 

No właśnie co to z tymi BMW jest? Bo kumpel ma srebrną piątkę ale już nowszą i tak samo na masce klar już schodzi. Tak słaba ta warstwa klaru jest?

Na wszystkie BMW, które widziałem, bardzo niewiele egzemplarzy miało problemy ze schodzącym klarem. Zazwyczaj były to auta mocno zaniedbane, które stały długo na zewnątrz, albo takie, których dotknęła ręka lakiernika-amatora.

 

Piotro, sprowadziłem niedawno dla siebie bardzo podobny egzemplarz z tą różnicą, że jest w Calypsorot i ma 1/3 przebiegu tej srebrnej. Wyposażenie też welur jak u ciebie. Powiedz jak poradziłeś sobie z fotelami, a szczególnie z kanapą i wytartymi (wyślizganymi) fragmentami? Czym potraktowałeś podsufitkę?

 

Daleko mi do speca detailingu, ale efekt końcowy Twoich prac bardzo mi się podoba.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

:) Wcale nie sugeruję że schodzi bo jest już za cienki :)

Bo o ile dobrze pamiętam moja też chorowała na łuszczycę.

 

No właśnie co to z tymi BMW jest? Bo kumpel ma srebrną piątkę ale już nowszą i tak samo na masce klar już schodzi. Tak słaba ta warstwa klaru jest?

Na wszystkie BMW, które widziałem, bardzo niewiele egzemplarzy miało problemy ze schodzącym klarem. Zazwyczaj były to auta mocno zaniedbane, które stały długo na zewnątrz, albo takie, których dotknęła ręka lakiernika-amatora.

 

Piotro, sprowadziłem niedawno dla siebie bardzo podobny egzemplarz z tą różnicą, że jest w Calypsorot i ma 1/3 przebiegu tej srebrnej. Wyposażenie też welur jak u ciebie. Powiedz jak poradziłeś sobie z fotelami, a szczególnie z kanapą i wytartymi (wyślizganymi) fragmentami? Czym potraktowałeś podsufitkę?

 

Daleko mi do speca detailingu, ale efekt końcowy Twoich prac bardzo mi się podoba.

 

Pozdrawiam

 

Mi też jeszcze daleko hehe wiec się nie przejmuj :D Bardzo fajny kolor z tego co widzę napewno będzie bardzo wdzięczny jak się do niego odpowiednio przyłoży :) Co do kanapy i foteli to w sumie ona nie miała jakoś dużo przetarć nie była rozdarta. Była po prostu brudna bardzo. Jedynie w jednym miejscu drut wychodził. A co do tych wyślizganych miejsc chodzi Ci o te takie tłuste miejsca? Jeśli tak to do potrzebowało kilkukrotnego prania no i cieplej wody dużo żeby tłuszcz się ruszył ;) Tak jak na zagłówku widać :D

Podsufitkę prałem tym co fotele lecz nie odkurzaczem tylko że tak powiem metodą na pieluchy :) Trochę się namęczyłem żeby ją wyciągnąć z auta.

Jak masz jeszcze pytania pisz pw :) Z chęcią zobaczę ta 5tke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.