Jump to content

Witajcie!!!!!


Good Stuff

Recommended Posts

  • Dystrybutor

Witamy wszystkich! Wreszcie oficjalnie tutaj!

To może w małym skrócie o nas

 

Good Stuff, to po prostu dobry towar! Produkty idealne dla początkujących jak i zaawansowanych entuzjastów autodetailingu. Najwyższa jakość, łatwość użycia i dobra cena, to cechy charakterystyczne naszych produktów. Przez ostatniw 3 lata testowaliśmy i dalej testujemy produkty dostępne na rynku. Wynikiem tych testów są dokładnie określone nasze preferencje, potrzeby i oczekiwania wobec kosmetyków samochodowych. W tym czasie zaczęły powstawać nasze produkty, które również poddaliśmy krytycznym testom aż uzyskaliśmy efekt, który w pełni nas usatysfakcjonował. Każdy szczegół został dopracowany. Opakowania, etykiety a przede wszystkim zawartość, to wiele godzin ciężkiej pracy.

Good Stuff, to świetna chemia, ale również wiele udogodnień dla użytkowników. Smukła butelka, atomizer, który poprawia wydajność produktu. Do każdego szamponu jest dodawana miarka, a na butelce jest podziałka. To elementy, które mają ułatwić korzystanie z produktów Good Stuff.

 

Zapraszam na nasz fanpage

http://www.facebook.pl/GoodStuffCarCosmetics

Na naszą stronę http://www.goodstuff.com.pl (sklep na stronie jeszcze nie działa)

A dla tych którzy jeszcze nie mieli okazji widzieć naszego promo video to proszę bardzo

:ad::ad::ad::ad::ad:

Link to comment
Share on other sites

  • Dystrybutor

To dziękuje za miłe przyjęcie , myślę ,że kilkoma rzeczami zaskoczymy :). Mamy plan na kilka nowych produktów ale może Wy macie jakiś pomysł? Co by się przydało? Jesteśmy otwarci na sugestie. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.