Jump to content

Happy New Year! 2016

Recommended Posts

Kolejny rok zleciał mi nawet nie wiem kiedy.

Wiele się nauczyłem, a to Wasza zasługa, zdobywając coraz to nowsze wiadomości teoretyczne jak i potem przekładając je na doświadczenia praktyczne.

Zawsze mogę liczyć na Waszą fachową pomoc za co bardzo dziękuje.

Chciałbym Wam życzyć, aby zbliżający się 2016 rok przynosił jeszcze więcej satysfakcji z bycia detailerem. Zdrowia, wytrwałości, cierpliwości i hajsu - tego Wam życzę Drodzy Przyjaciele, aby realizować ukochaną pasję, jaką jest Detailing.

Do siego!!

Wszystkiego co najlepsze drodzy koledzy w kolejnym roku 2016, który oczywiście nie może być gorszy od już kończącego się 2015 :) aaa i oczywiście spełnienia noworocznych postanowień, gdzie ja zamierzam wreszcie znaleźć tą jedyną i się ustatkować pozdrooooo :good:

A ja życzę Wam Wszystkim Koledzy przede wszystkim szczęścia.

Na Titanicu wszyscy byli zdrowi i pieniędzy też mieli dużo.

Szczęścia im niestety zabrakło.

Dlatego szczęścia przede wszystkim w Nowym Roku 2016 :)

Pozdrawiam ;)

Panie i Panowie wszystkiego Lepszego!!!!, Lepsiejszych kroplek i w ogole oh i ah :)

Oby ten Nowy roczek przyniósł wam mniej sytuacji do wpisania do działu "co mnie dzis wkurzyło", a wiecej do "co mi dziś poprawiło humor"