Jump to content

Dodo Juice Supernatural Hybrid NANO


Recommended Posts

Witam. Do zakupionej nowej Hondy w kolorze biała perła kupiłem Dodo Juice Supernatural Hybrid NANO. Czy ktoś już stosował ten wosk i jeśli tak to jakie spostrzeżenia ? Obecnie mam nałożone dwie warstwy Collinite 476 i jest już chłodnawo więc aplikację tego Doda pozostawię na wiosnę. Używał już ktoś ?

Link to comment
Share on other sites

To tegoroczna nowość, bardzo świeża w Polsce, więc raczej wątpię, aby ktokolwiek miał jakieś doświadczenia z tym produktem. Aplikacja pewnie podobna, jak "starszego brata bez nano", a trwałość jeszcze nieoceniona nawet na zachodnich forach (tam DJ SNHN jest dostępny od lata). Nie czekaj do wiosny - kładź go teraz i zrób test długodystansowy. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja bym jednak poczekał do wiosny nie znając trwałości no chyba że masz garaż i w razie czego możesz co innego wysmalciwać.Położysz go teraz,miesiąc poleży a w grudniu to już nie bardzo coś kłaść bo temp w okolicach zera się kręcą.Szkoda produktu trochę moim zdaniem

Link to comment
Share on other sites

Nie wydaje mi się, aby DJ SNHN miał krótszą trwałość, jak "bliźniak bez nano". A skoro "starszy brat" potrafi leżeć na lakierze 3-4 m-ce, to "nano" (sądząc z opinii w Necie) poleży co najmniej tak samo długo - a więc ryzyko posmalcowania nim auta na zimę wg mnie żadne, a można złąpać "+" u użytkowników forum i dystrybutorów :D

Link to comment
Share on other sites

WP2015101_shqxxpq.jpg

 

W piątek po umyciu auto nawoskowałem Collnite 476, w sobotę po 24 godz poprawiłem i dziś dałem trzecią warstwę. Trochę mnie to kosztowało roboty więc dam sobie spokój do wiosny. A szkoda bo kupiłem już z myślą, że nałożę ... Zimno już i nie chce spiepszyć wosku bo mówiono mi, aby nakładać w temperaturze powyżej 15 st, a w garażu nie da rady bo słabe oświetlenie i na białym kolorze nie widzę dokładnie czy dobrze wypolerowałem... Więc sorry nie będzie testu dopiero na wiosnę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.