Skocz do zawartości

ADBL SHAMPOO PRO - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

ADBL SHAMPOO PRO

XDYLH5Tl.jpg?1

Produkty ADBL z serii PRO charkateryzują się zwiększoną koncentracją oraz silniejszymi właściwościami czy to czyszczącymi czy zabezpieczającymi. Dedykujemy je Studiom Detailingowym oraz osobom, które potrzebują produktów o najwyższej skuteczności.

Tekst z etykiety:

ADBL Shampoo Pro to produkt stworzony z myślą o profesjonalistach.

Wysoka koncentracja (ok.10ml/10l wody) i doskonałe właściwości czyszczące sprawiają, że Shampoo Pro idealnie nadaje się do przygotowania lakieru do korekty i do jego odtłuszczenia przed zabezpieczeniem. Formuła nie zawiera środków poślizgowych, nabłyszczających polimerów ani wosków. Bardzo szybko się wypukuje nie pozostawiając po sobie osadów. Taki skład, bogaty w substancje czyszczące i naturalne oleje cytrusowe, pozostawia lakier wolny od zanieczyszczeń oraz substancji, które mogłyby utrudnić wiązanie się wosku, sealantu lub powłoki z lakierem. Idealnie nadaje się do mycia aut zabezpieczonych powłokami ceramicznymi i krawcowymi.

Może naruszać lub usuwać słabe woski i sealanty.

 

Ceny:

0,5l – 39,99zł

1l – 59,99zł

5l – 149,99zł

 

W chwili obecnej dostępne są opakowania 5l.

0,5l i 1l będą dostępne do końca miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Też się nad tym ludwikiem zastanawiałem :D i jeżeli chodzi o dozowanie i szybkość wypłukiwania Shampoo PRO nic wspólnego z nim nie ma :)

Dużo innych produktów "alternatywnych" mamy już przygotowane i będą wprowadzane do sprzedaży w tym roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

FACEBOOK ADBL napisał 21 październik o 16:41

No to teraz poprawiamy humory.

JUZ SĄ! !!! APC PRO I SHAMPOO PRO W 0.5 I 1L.

Ale to nie wszystko. długo oczekiwany przez Wad ADBL Glass Cleaner w pojemności 1L tez jest juz z nami!;)

pytajcie o nie naszych Partnerów.

my jaramy sie bardzo

Emotikon wink

.

 

my jak na razie postawiliśmy tylko na małe opakowania, więc masz je u nas :good: niemniej jednak obstawiam, że u innych pojawią się od jutra :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja mam takie pytanie co do szamponu czy testował już ktoś powiedzmy po cuttingu samochód się zapylił i nie został przetarty powiedzmy 2 dni wiadomo co się dzieje z pastą powierzchnia staje się chropowata i ciężko jest to wymyć nawet mocnym apc czy nawet ludwik , czy szampon PRO poradziłby sobie z tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Ja mam takie pytanie co do szamponu czy testował już ktoś powiedzmy po cuttingu samochód się zapylił i nie został przetarty powiedzmy 2 dni wiadomo co się dzieje z pastą powierzchnia staje się chropowata i ciężko jest to wymyć nawet mocnym apc czy nawet ludwik , czy szampon PRO poradziłby sobie z tym ?

Jeżeli ktoś prze przypadek zostawił auto po cuttingu na dwa dni, poleciłbym mu zrobić r.r. ok 10-15ml szamponu na 1-1,5l opryskiwacz z ciepłą ale nie gorącą wodą. Po wstępnym oprysku (bez spłukiwania) i odczekaniu chwili mycie w normalnej dawce powinno wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mam jeszcze takie pytanko :) mam wersje PRO i działa bardzo świetnie odtłuszcza wszystko co możliwe przed korekta po korekcie jest na wielki :good: nie trzeba mocnych mieszanek z ludwika i apc juz robić, jednak mam pytanie odtyka on powłoki z tego co pisze, boje się czy nie ściągnie mi 1 warstwy Nanolex SI3D z samochodu czy raczej jest bezpieczny do "odtykania" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.