Skocz do zawartości

Poznań - garaż do wynajęcia


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

W związku z tym, że moja dziupla świeci pustkami to jeśli ktoś miałby ochotę podłubać przy swoim aucie, chętnie wynajmę garaż.Bezdotyk mam po drugiej stronie ulicy. U mnie poza lakierowaniem całego auta są warunki praktycznie na wszystko. Jest prąd, woda, kompresor, maszyny i inne... Jest czysto i schludnie. W razie czego służę radą i pomocą. Posiadam sporo chemii i zawsze można coś przetestować. Jestem w stanie przeprowadzić szkolenia w dowolnym temacie z zakresu detailingu.

Jeżeli ktoś będzie chętny serdecznie zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje podziałać przy swoim aucie u Arka w garażu. Zadanie postawiłem sobie bardzo ambitne mocne odświeżenie auta w 1 dzień.

 

Garaż Arka to marzenie każdego kto chciałbym popracować przy aucie. Tak jak Arek wspominał na miejscu jest naprawde wszystko! Świetne oświetlenie od Ledów przez Metahaloge nawet po "sun guna" :D. Kompresor, miejsce i najwazniejsze swietny klimat!

 

Spędziłem tam 11 godzin i było naprawde super. Arek to facet z duuuzym doswiadczeniem i sluzy tez rada, dzieki niemu udało mi sie w tak krotkim czasie wycisnac z auta maksimum.

 

Ja napewno bede wracac, POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W sobotę miałem wyjazd do Poznania, myślę u kogo ogarnę samochód z miliona robali, szybko przypomniałem sobie że Arek jest z tych rejonów. Wiadomość FB, ustalanie co i kiedy i widzimy się na miejscu ;)

 

Auto po trasie przeszło małe SPA odświeżające i nikt mnie nie poganiał jak na bezdotykach. Miejscówka bardzo przyjemna, garaż chłodny w upalne dni, sam chciałbym żeby mój garaż tak wyglądał ;) sprzętu nie braknie też na pewno ;)

 

Polecam zainteresowanym, a Arkowi dziękuje ;)

 

fdhdh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Cześć wszystkim,

w ostatnią sobotę umówiłem się u Arka na przygotowanie mojego auta do zimy.

Przy okazji chciałem zdobyć trochę doświadczenia, z którym u mnie krucho :-(.

 

Arek okazał się bardzo otwarty i bardzo chętny do pomocy.

Cieszę się, że moje pierwsze kroki w detailing'u mogłem postawić przy takim profesjonaliście :-)

 

Arek, WIELKIE dzięki, na pewno wrócę po następne lekcje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W sobotę odwiedziłem Detaling Garage u Arka , Od 8-16 czas zlecił tak szybko że nie spostrzegłem się kiedy było już po . Polecam Arek jest profesjonalistą cudotwórcą i bardzo sympatycznym Człowiekiem wdrożył mnie w temat detailingu z praktycznej strony polecam każdemu Super Atmosfera Super Człowiek i Wielki Mistrz sztuki detailingu za miesiąc pojawiam się znowu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Kto ma ochotę się podszkolić? Zapraszam jak zawsze.

 

Ja chętnie bym cię odwiedził tyle, że najbliższy weekend mam już zajęty. Może następny? fuck, przeciez to święta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.