Skocz do zawartości

waxy box


e36ace

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Tak mnie naszła myśl że może warto by spróbować, wydaje się że fajna sprawa takie testerki niespodzianki. Co o tym myślicie? Może u nas ktoś wpadnie na taki pomysł.

http://waxpack.co.uk/home/

https://www.youtube.com/results?search_query=waxy+box

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak większość osób tutaj, podglądam co się dzieje na DW i idea Waxy Box jest według mnie bardzo fajna. Taki zestaw daje możliwość spróbowania dużo większej ilość produktów i marek. Jeżeli ktoś przeniósłby pomysł na nasz rynek i cena byłaby rozsądnie skalkulowana to myślę, że wiele osób mogłoby być zainteresowanych. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był taki pomysł, nawet był projekt pudełek, miałem oferty na opakowania, forum czekało tylko na przelew, żeby przyznać partnera, ale doszedłem do wniosku, że jednak nasz rynek jest dosyć specyficzny i niewiele osób chciałby zapłacić równowartość baniaka szamponu SG za kilka próbek :dontknow: do tego byłyby teksty, że sie nie opyla, że rozcieńczone, że złe produkty, że poprzednio lepsze a w tej samej cenie, że w sklepach dają za darmo próbki, że najlepiej samemu sobie porozlewać a nie przepłacać itp itd :dontknow: no i odpuściłem temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, chyba mamy taką mentalność, że jak ktoś chce coś zrobić fajnego to na pewno chce oszukać, albo co gorsze nie daj boże zarobić, bo pzecież każdy kto ma firmę powinien wszystko robić za darmo :/ szkoda, że nie wypaliło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł faktycznie niezły, jednak nie wydaje mi się, aby finansowo wychodziło to dobrze/opłacalnie dla nabywców... Wiadomo, że im mniejsze opakowanie, tym drożej wychodzi produkt. Chyba, że poszczególni producenci "reklamujący się" w takich "waxpack-ach" traktowaliby umieszczane w nich produkty jako niedrogie, płatne testerki mające zachęcić do zakupu większego opakowania... Jednak wymagałoby to uzgodnień z producentami, lub przynajmniej z generalnymi dystrybutorami produktów dostępnych na terenie RP... No i może byłaby to okazja, aby na nasz rynek weszli kolejni producenci z kolejnymi znanymi na świecie, ale niedostępnymi u nas produktami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Moim zdaniem przy pomocy naszych partnerów którzy mają przecież kontakt z producentami/dystrybutorami sprawa byłaby do ogarnięcia. Jeśli chodzi o opłacalność to jasne że nie będzie się opłacało jak będziemy przeliczać ml na złotówki. Nie jestem starym urzyszkodnikiem więc nie pamiętam takiej akcji. Jak dla mnie super sprawa, myślę że za równowartość powiedzmy 200zł można by ciekawy boksik poskładać. Mam nadzieje że jest szansa na zaistnienie tej akcji u nas. Jeśli nie trzeba będzie ciągnąć z wysp i płacić wysyłkę która jest praktycznie równowartością boxa, ale co zrobić jak człowiek spragniony nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idea dobra.Np biorąc cenowo takie podstawowe sample od dodo (~35 zł za 30 ml) i umieścić z 4 takie maleństwa plus jakieś małe qd po 100 ml :D byłoby ok.Tylko wiadomo że im wyższa półka tym cena szła by do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.