Skocz do zawartości

Oficjalny DemoCar TONSIL (Fiat Coupe 20V Turbo)


Lukasz20VT

Rekomendowane odpowiedzi

Lukasz20VT efekt ciekawy, nie będę się tu doszukiwał prawdy, czy to Twoje czy nie Twoje, nie mnie to oceniać, na silnikach Fiata się nie znam :P

 

Ale mam jedno ale... jeśli już robiłeś pod maską na cacy to wypadało by ten napis FIAT 20v Turbo ładnie wypolerować, bo tego tu brakuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

maly_marcin,

Będzie wypolerowany, chodzi mi to po głowie. Zajmę się tym w ten weekend.

 

[ Dodano: 5 Maj 2010, 22:56 ]

hehe słuchajcie tak na prawdę to lata mi to koło usunięty wulgaryzm, nie chceta- nie wierzta ;-) lece na Jackassów, narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje ze to jest ten sam samochód. Naklejka w prawym dolnym rogu szyby oraz nieoryginalny tuningowy zderzak przedni o tym świadczy. Faktycznie pod maska zaszły zmiany ale

Gadżety które widać na zdjęciach po detailingu są uzupełnione w trakcie zimowego postoju
.

A to ze

nawet naklejki w inny sposób pozaginane
Przy myciu naklejki się odklejają,niestety.

 

Inna sprawa ze faktycznie

Przecież wyraźnie napisałeś ,że zdjęcie jest z "poglądowe z netu" i nie zostało wykonane przed zimą tylko w lipcu 2008.
,a wiec do końca nie jestem pewien czy zdjęcie brudnej komory pochodzi z tego auta.

 

Te zacieki czerwonej farby na dolnej krawędzi pokrywy klawiatury

wyglądają IMHO fatalnie i psuja obraz całości

To prawda, wygląda to strasznie. A folia 3M nie wytrzyma próby temperatury na bank. Zresztą już widać ze się odkleja.

 

A co do twojego zachowania Lukasz20VT, aż szkoda się wypowiadać. Nie wiem czy takim burakiem jesteś czy tylko takim się kreujesz. Może to celowe działanie w stylu:nie ważne co ważne ze mówią?? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku napisałem wcześniej:

1) Wstępne mycie silnika przy użyciu Karchera oraz pianki Tenzi.

2) Szczotkowanie zakamarków przy użyciu szczotki Vikan oraz wody z szamponem Sonax.

3) Suszenie i usunięcie wody kompresorem.

4) Nabłyszczanie elementów metalowych woskiem Autoland w spray'u.

5) Nabłyszczanie i konserwacja elementów gumowych atomizerem Autoland do gumy.

Jak widać powyżej, wszystkie środki to budżetówka kupiona w Realu. Nie mniej jednak wszystko się trzyma i wygląda dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.