Skocz do zawartości

Powłoki do felg- CP Dlux vs G C5 vs G Rim vs N UP&AS vs XXX


krd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Uff :D

Wreszcie udało się umyć samochód i coś ponagrywać :)

 

Przed myciem wyglądało to tak.

 

Prawy przód:

O1Df0c.jpg

 

Prawy tył:

dKDbGD.jpg

 

Lewy tył:

zWpwnO.jpg

 

Lewy przód:

d6IciC.jpg

 

Jak na moje oko to nie ma różnicy w brudzeniu się.

Potem koła umyłem szamponem Nanolexa i nagrałem filmik. Kolejność identyczna jak wyżej- PP, PT, LT, LP.

 

Było to drugie mycie ręczne od rozpoczęcia testu, przebieg ~1900km.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Moderator

No to czas na małe podsumowanie końcowe. Test trwał mniej więcej 9 tys. km. Jeździłem cały zeszły sezon i troszkę w tym.

Wygląda to tak:

 

 

Słowo ode mnie.

Sądziłem, że pożyją znacznie dłużej. 9 tys. km. pozostawia pewien niesmak. Przy samochodzie zlotowo-weekendowym zapewnią solidną ochronę przed brudzeniem i ładne kropelkowanie przez kilka lat. Jak ktoś robi w okolicach 10-15 tys. km. rocznie to trzeba założyć, że co sezon należy felgi od nowa zapowłokować. Niby wszyscy mówią, że CarPro, Gyeon, GTechniq to to samo... jednak raczej niekoniecznie... Z mojego testu wynika, że CarPro Dlux i GTechniq C5 najlepiej sobie poradziły. Jednak dwukrotnie wyższa cena C5 powoduje, że moim faworytem zostaje CarPro Dlux. za 160zł dostajemy 30ml powłoki, która spokojnie starczy na 2-3 komplety felg. A do tego można nią posmarować plastiki nielakierowane i zostanie na nich super-czerń.

Wyszły co prawda dziwne różnice pomiędzy felgami... nie wiem z czego to wynika. Może umiejscowienie koła na samochodzie ma jednak znaczenie...

 

ShiningCar, zdradź co to za siuwaks dałeś - też daje radę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.