Skocz do zawartości

ADBL Shampoo - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Kolejnym z pierwszej serii produktów jest ADBL Shampoo. Pierwszy i podstawowy szampon w naszej ofercie.

Zapach coli, kolor niebiesko-fioletowo-czarny.

W koncentracie pH 7-7,5. Bezpieczny dla wosków, dobrze pieniący, pachnący colą.

Zawiera dodatki polimerowe, które osadzają się na lakierze podczas mycia. Zawiera dodatkowo olejki cytrynowe i pomarańczowe co sprawia, że posiada bardzo wysoką skuteczność mycia.

Dozowanie: 25-30ml na 10l wody.

Dostępne pojemności:

0,5L - 29,99zł

1L - 49,99zł

5L - 129,99zł

Tp4Ogyzl.jpg

Czekam na ewentualne pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Dystrybutor
Chemik ADBL, fantastyczny szampon! Chciałem za niego gorąco podziękować :good:

Uważam tylko że źle skalkulowaliście jego cenę. Są łosie (jak np ja) które zapłacą dużo więcej za coś dużo gorszego :kox:

 

To my dziękujemy za zaufanie jakim obdarzyli nas wszyscy wybierający nasze produkty:)

Myślę, że cena skalkulowana jest ok, a na pewno adekwatnie do kosztów jakie ponosimy przy produkcji. :) To, że wypada lepiej na tle innych droższych produktów to tylko na + :good:

 

Już nie długo kolejne ciekawe produkty:) Np. płyn do szyb o soczystym zapachu, który w większości przypadków nie wymaga dodatkowego docierania suchą fibrą ;) będzie ciekawie :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szampon jest naprawdę świetny, użyłem go dotychczas z 4-5 razy przy myciu Astry i jestem z niego bardzo zadowolony. Daje bardzo fajny poślizg rękawicy i świetnie domywa brud, który pozostał po myciu wstępnym ;). Liczę, że rozwiniecie niedługo swoją ofertę o pianę aktywną, jednak najbardziej interesuje mnie Wasze AIO, którego zdjęcia pokazaliście na FB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Slovak :good:

Zdjęcia piany testowej na fb też są ;)

Jeżeli interesuje Cię AIO to próbka do "zabawy" będzie z nami na Dub It - jak będziesz, zapraszamy pod namiot :)

Przy Aio jest tak dużo różnych właściwości, które trzeba wziąć pod uwagę, że chwilę to jeszcze potrwa. Z resztą myślę, że forumowicze pomogą już nie długo w zweryfikowaniu bazowej formulacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
A ja się pytam kiedy odpowiednik Panel Wipe.......?

 

Ten z kolei jest na ostatniej prostej :D Na dopracowanie czeka tylko szybkość parowania ;) bo reszta już jest na odpowiednim poziomie...

Dobrze, że nie pytasz o płyn do mikro :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Eryczek, jezeli chodzi o kwestie ceny. Wiesz jak by to wygladalo w Polsce: a dlaczego taka duza cena skoro firma xyz ma tanszy (pomimo aktualnej ceny zdaza nam sie to slyszec). Dlatego tak bardzo liczą się dla nas opinie doświadczonych użytkowników :):good::good::good: .

 

Za opisanie wrażeń w dziale testy też się nie obrazimy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równiez miałem okazje uzywać tego szamponu, wszystko na plus.

Jeśli chodzi o zapach to czuć go zależnie jak wieje wiatr-wg mnie wszystkie szampony jakie miałem okazje uzywać mają taką samą intensywność zapachu.Shiny Garage, Duragloss, Meguiars i jakieś inne dziadostwa.Zapach coli jest świetny w sumie mógłby byc bardziej intensywny, ale pewnie byłoby to kosztem ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.