Skocz do zawartości

Kącik fanów motorsportów


Slovak

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez, rano czytałem że już jest praktycznie klepnięte. Mam nadzieję ze tym razem już to będzie na 100% i nie będzie jak rok temu no i ze Orlen sobie nie odbije na kierowcach tego sponsoringu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tommy Lee napisał:

Ja tez, rano czytałem że już jest praktycznie klepnięte. Mam nadzieję ze tym razem już to będzie na 100% i nie będzie jak rok temu no i ze Orlen sobie nie odbije na kierowcach tego sponsoringu. 

Oraz żeby nie ucierpieli od tego inni sportowcy których Orlen wspiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas22 @Tommy Lee Wydaje mi się ze w miarę to poukładaja. Myślę że Orlenowi chodzi też o technologię paliw . Bo z tego co wiaodmo nie mamy jeszcze takiego paliwa aby dostarczać to do F1 . I może dlatego też Orlen chcę wejść w te kontakty. By poznać taką technologię. A że przy okazji da radę pomóc w Największym Poworcie w Historii Motosportu to już inna kwestia😎😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję nie zwracać uwagi na wysrywy gorszego sortu. To prymitywni ludzie.

 

Robert wrócił. Teraz trzeba Borowczyka ściągnąć na mikrofon 😄 

Bez Borowczyka to nie to samo.

 

 

Cholera jak tu zapaść w zimowy sen aby obudzić się na GP Australii ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tazman  szukam szukam i hejtu nie widzę... To jest dopiero bycie typowym Polakiem, nazywanie wszystkiego hejtem. Nie można mieć własnego zdania bo to od razu hejt. Cieszę się z powrotu Roberta ale będę też mega zawiedziony gdy ucierpią na tym inni sportowcy bardziej zasłużeni. 

1 godzinę temu, StreamHD napisał:

Ja proponuję nie zwracać uwagi na wysrywy gorszego sortu. To prymitywni ludzie.

 

Właśnie z Ciebie wyszedł konkretny "wysryw" i prymitywizm. Kładę się na podłodze by zniżyć się do twojego poziomu 😉

Spokojnego snu zimowego 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



[mention=9597]tazman[/mention]  szukam szukam i hejtu nie widzę... To jest dopiero bycie typowym Polakiem, nazywanie wszystkiego hejtem. Nie można mieć własnego zdania bo to od razu hejt. Cieszę się z powrotu Roberta ale będę też mega zawiedziony gdy ucierpią na tym inni sportowcy bardziej zasłużeni. 
Właśnie z Ciebie wyszedł konkretny "wysryw" i prymitywizm. Kładę się na podłodze by zniżyć się do twojego poziomu
Spokojnego snu zimowego


Gdzie ja wspomniałem o Tobie czy twojej wypowiedzi?

Odniosłem się tego co działo się dziś na większości portalów informacyjnych. Choć nie ukrywam, że przeczytałem twój wcześniejszy post z niesmakiem. O innych, jak to nazwałeś "bardziej zasłużonych sportowców" się nie martw zawczasu, nie znając jeszcze nawet oficjalnych szczegółów wsparcia dla Roberta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Tomas22 napisał:

Właśnie z Ciebie wyszedł konkretny "wysryw" i prymitywizm. Kładę się na podłodze by zniżyć się do twojego poziomu 😉

Spokojnego snu zimowego

 

Szczerze to nie wiem czemu uznałeś mój wpis za atak na Twoją osobę. Myślałem, że każdy wie, że odnosiłem się do tego co się dzieje na portalach informacyjnych o których mówił Tazman. To co tam się wyprawia to jest katastrofa. Pisałem o hejcie wspominanym przez Tazmana, a czy Twoja wypowiedz to hejt? Nie, dlatego dziwi mnie, że uznałeś to za atak. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam Panowie honor.

@StreamHD @tazman 

 

W żadnej z waszych wypowiedzi nie ma wspominki o tym że wypowiedzi wasze dotyczą głębszych internetow. Z tym się zgadzam.

Co do tych innych sportowców to narazie jak wspomniałem się cieszę 😉 i naprawdę nie chce się rozczarować.

Jeśli ktoś z was może zgłosić nasze posty... Na tel nie mam takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy będzie fajnie oglądać RK w ogonie stawki? Jakoś nie wierzę, żeby Williams poszedł do przodu aby być konkurencyjnym wobec Force India, Renault czy Hass. Życzę jak najlepiej ale to nie BMW Sauber swego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli RK pokaże, że jest dawnym Robertem i nic nie stracił z szybkości to inne zespoły się po niego zgłoszą. Nie mam złudzeń, że jeżeli to ten sam Robert co przed wypadkiem to będzie jeszcze brylował w czołówce i walczył o podia.

Aktualnie auto jakie by nie było to jest mu szalenie potrzebne - do udowodnienia innym, że ręka wygląda jak wygląda ale działa jak trzeba. Jak już wszystkim udowodni, że jest zdolny jeździć na najwyższym poziomie i będzie miał swoje tempo to ja nie mam złudzeń, że zgłoszą się po niego zespoły z ambicjami. Pewnie nie Mercedes czy Redbull bo oni mają swoje programy, politykę i układy ale zespoły zaraz za podium napewno będą go chciały.  Co będzie później to się okaże, a teraz świętujemy powrót Roberta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, StreamHD napisał:

Pewnie nie Mercedes czy Redbull bo oni mają swoje programy, politykę i układy ale zespoły zaraz za podium napewno będą go chciały

Podobno Renault obok Ferrari chciało go jako kierowcę rozwojowego i symulatora. Jeszcze rok temu tak bardzo byli za tym żeby jednak ściągnąć Sainza zamiast Roberta, a teraz z wielką radością się go pozbyli do McLarena, nie zdziwiłbym się jakby ten nadchodzący sezon udał się Robertowi i Renault wzięłoby go na miejsce Hulkenberga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Tommy Lee napisał:

Jeszcze rok temu tak bardzo byli za tym żeby jednak ściągnąć Sainza zamiast Roberta,

Z tego co pamiętam to zadecydowała wtedy polityka, układy i biznes. Tak czy srak było minęło, teraz trzeba jakimś cudem wytrzymać do Australii i zobaczyć na co stać Roberta i jego maszynę 😄 

Osoba taka jak Robert z pewnością podnosi morale i wymaga od zespołu wytężonej pracy.  Paddy Lowe realizuje swój plan, a to wymaga przeciętnie kilku lat dlatego bolid WR być może już zacznie jechać. największe bolączki zostały odkryte w tym sezonie, więc na 2019 może go wyleczą.     Będzie dobrze!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@StreamHD To czekanie będzie najgorsze. Ale jak przyjemnie z wiedzą że Robert będzie na starcie. 

Mam nadzieję że kasa z Smp które sie wycofało pozwoli na progress na 2019 rok. Chodź duet RK-Russel mogą namieszać jeśli bolid będzie spoko😊👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy będzie fajnie oglądać RK w ogonie stawki? Jakoś nie wierzę, żeby Williams poszedł do przodu aby być konkurencyjnym wobec Force India, Renault czy Hass. Życzę jak najlepiej ale to nie BMW Sauber swego czasu.

 

Bmw Sauber to swego czasu na własne życzenie nie zdobyło majstra, zaprzestając rozwoju bolidu, kiedy prowadzili w klasyfikacji i stawiając na Heidfelda.

 

Gorszego crapa niż w tym sezonie już mieć nie będą, fajny skład z Russelem, który przez brytyjskie media już jest namaszczony na następcę Hamiltona, będzie dobrze Można zrobić fajny progres z sezonu na sezon, pokazał to choćby Sauber, który swoje osiągi zawdzięcza nie tylko silnikowi ferrari ale i naprawdę udanemu nadwoziu. O Hassie i ich postępie nie mówię, bo to po prostu kopia czerwonych z zeszłego sezonu.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tazman Najgorsze że po latach wyszło że mieli taki upgret że na prawdę mogło by się udać zdobyć mistrzostwo świata . Ale no cóż na to trzeba będzie jeszcze poczekać😀. Myślę że progres będzie na pewno. Robert jest tym kierowcą co zawsze ma dwie dyszki w kieszeni od siebie😊. Najgorzej boli że Hass ma sredniakow w bolidzie dla mnie to furka w stylu BMW z 2008 gdzie przy dobrym kierowcy na prawdę mógłby namieszać. A tak to groszek może jak Sirotkin dobry na 1 kółku ale w wyścigu szkoda gadać😔.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2018 o 11:41, Tomas22 napisał:

Oraz żeby nie ucierpieli od tego inni sportowcy których Orlen wspiera.

Orlen już sobie to dobrze przeliczył i to nie jest darowizna tylko inwestycja. Myślę, że kasa zainwestowana przez Orlen w Roberta bardzo szybko do nich wróci z nawiązką bo to dla nich mega reklama. Chyba nie ma lepszego marketingu w dziedzinie motoryzacji niż reklama w F1 😉 Taki np. Juventus po transferze Ronaldo zarobił kupę milionów zanim ten jeszcze wyszedł na murawę, na sprzedaży tylko samych gadżetów z jego nazwiskiem i reklamie 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcje Orlenu skoczyły o kilka procent po ogłoszeniu Kubicy i ktoś to obliczył na setki  mln także ten...

Troszkę mnie dziwi, że ktoś nadal nie wie jak działa świat. Nie ma nic za darmo. Jak ktoś kogoś sponsoruje to tylko dlatego, że mu się to opłaci. Jak wyżej na @Pływak napisał.  

W zakładach Fiata podniósł się bunt po zatrudnieniu Ronaldo za te gigantyczne pieniądze.  Tyle tylko, że właśnie zanim CR7 zagrał to kasa już wyszła na plus.

 

 

Smuci mnie tylko ten smród, który teraz krąży po necie, że RK jeździ za naszę pieniądze, a większe ceny paliw to jego wina bo Orlen musi sobie odbić. I ludzie na to przyklaskują i przekazują dalej. Nie wiem czy istnieje inny kraj w którym tak nienawidzi się swoich rodaków i w którym naród jest tak ograniczony umysłowo jak nasze młode pokolenie internetowych debili. Ja wiem, że ta cała machina jest cholernie skomplikowana i garstka osób wie jak to działa ale żeby chrzanić, że ceny paliw podnoszą przez RK i że my płacimy za jego jazdę z własnej kieszeni...

 

EDIT:

Cytat

Akcje Orlenu wzrosły wczoraj o 2,15% czyli około 967 mln złotych.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.