Skocz do zawartości

Przedłużenie polisy OC


wooke

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Nietykalny napisał:

Jak napisalem ubezpieczenie w AXA, a autko to audi a6 1.8T. Dodam ze jest to przedluzenie aktualnej polisy OC.

To doczytałem, chodzi o miejscowość. "bb" - Bielsko Biała? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pożar i kradzież. Na takie stare auto to i tak za dużo ;-) ale w tej cenie warto było dopłacić bo to chyba wyszło 40 zł + oc =442. Najlepiej wycenili wartość, na 19600 zł i w razie czego wypłata 75% tej kwoty.

 

aaa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja jeszcze nie miałem skończonych 25lat czyli zwyzka za wiek placilem za Seicento 1.1 1200zł w MTU i to było 4 lata temu... siostra ma teraz taka sytuację. Prawko 2 lata, 27lat i za fabie 1.4 pierwszy rok policzyli 2500 :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KapselK napisał:

Mi najbardziej, zależy nad ubezpieczeniem w razie wypadku z udziałem zwierzyny, głównie dlatego wziąłem AC. Za OC+AC płace 2100, zniżki 60%. 

Ale przy mini masz wariant optymalny, więc liczą po zamiennikach i po stawkach rzemieślniczych. Ciekaw jestem ile byś płacił za normalne. Ja po akcji ze sprężyną i rozwalonym kołem kupiłem normalne i 400 zł różnicy wyszło. A za naprawę auta zapłaciłem 1600...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, StreamHD napisał:

Jak PiSowcom spadnie poparcie i będą go szukali to mają dobrą okazję do wzrostu słupków u kierowców :D Wystarczy się rozprawić z ubezpieczyci złodziejami

Najpierw musieli by się rozprawić z naciągaczami. Z tymi co przy byle kolizji próbują od ubezpieczycieli wyciągać gigantyczne odszkodowania i to nie na auto bo jak janusz jechał starym oplem to za dużo nie ugra ale zawsze można posymulować różne bóle. To właśnie przez rosnącą liczbę wypłat stawki idą w górę i uczciwi ludzie chcący zlikwidować szkodę muszą się użerać z ubezpieczycielami.

 

33 minuty temu, Michał126 napisał:

Ale przy mini masz wariant optymalny, więc liczą po zamiennikach i po stawkach rzemieślniczych. Ciekaw jestem ile byś płacił za normalne. Ja po akcji ze sprężyną i rozwalonym kołem kupiłem normalne i 400 zł różnicy wyszło. A za naprawę auta zapłaciłem 1600...

Ja za pełen pakiet AC w wariancie serwisowym, bez amortyzacji, bez wkładów własnych za RSa płace ponad 2,5K zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pływak napisał:

Ja za pełen pakiet AC w wariancie serwisowym, bez amortyzacji, bez wkładów własnych za RSa płace ponad 2,5K zł

Pełen pakiet AC, czy pełen pakiet z AC? :D

Mi wyszło 1756 zł za OC+AC+NNW+autoszyba. Citroen C3 1.4i 2005, więc żaden tam RS :lol: Zniżka na OC 60%, na AC 40% (samochód jest na dziadka, a dziadek AC przez parę lat nie płacił i spadło do 30% w zeszłym roku i teraz wzrosło na 40%). Jakbym nie rozbijał na dwie raty, to by było chyba o 13% taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam ubezpieczenie rozłożone na dwie raty. Początkowo robiłem symulację w sytuacji gdzie auto byłoby na mnie, chcieli 5000 zł płatne na raz, a kwartalnie wyszło 5500 zł. Decyzja nie mogła być inna niż auto na tatę, ja współwłaściciel. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.