Jump to content

MaD CoW ultra violet qd


e36ace
 Share

Recommended Posts

Witam chciałbym przedstawić krótką relację z testu którego sponsorem jest dystrybutor

 

4fvamc.jpg

Do testu otrzymałem ok 50-60ml płynu w ori opakowaniu, instrukcję oraz naklejki :) wszystko zapakowane i zabezpieczone było z naciskiem na ekologię czyli prózno było szukać gąbek czy innych tworów, niestety fotki nie zrobiłem czego bardzo żałuję. Sam środek również jest w 100% eko jak informuje nas producent.

wj6ivc.jpg

Opis producenta:

Ultra Violet wzmacnia ostatnią nałożoną warstwę i nadaje niesamowicie wysoki połysk. Może być stosowany na poprzedniej powłoce wosku lub prosto na świeżo oczyszczoną powierzchnię. Zapewnia niezwykle wysoki poziom kropelkowania, długotrwałą ochronę. Jego zalety to: łatwe polerowanie, niska lepkość. Może być stosowany w bezpośrednim świetle słonecznym.

 

Rozpyl, przetrzyj, wypoleruj! Czas na blask!

...więc na co czekasz?!

 

Pierwszą częscią testu jest położenie ultra violet na samochodzie którym robię sporo km zabezpieczonym FK w październiku

1zob98m.jpg

kropelkowanie przed:

30mqrz6.jpg

No to przystępuję do pracy

2n0kz9.jpg

2ds4sc4.jpg

2ylwi1y.jpg

look po użyciu, jak wiadomo test qd jest trudny ze względu na uchwycenie różnić przed/po tak więc musicie wierzyć mi na słowo ;)

t50xes.jpg

Kropelkowanie po:

2hed2k8.jpg

doły drzwi :-]

uvmvc.jpg

 

Na koniec kilka słów z moich obserwacji.

Konsystencja dosyć rzadka(foto powyżej, zapach trudny do zidentyfikowania ale zdecydowanie przyjemny, łatwość pracy na bardzo wysokim poziomie, łatwo się poleruje, nie maże pomimo wilgoci jaka panowała na zewnątrz. Ładnie podbija look, lakier stał się śliski a kropelki nabrały kształtu więc powłoka ochronna dostałą wsparcie. Jeśli chodzi o przyciemnienie lakieru to kolor mojego auta jest bardzo niewdzięczny więc ciężko taki efekt zaobserwować. Dziękuję za możliwość przeprowadzenia testu tak dobrego środka. Polecam

Link to comment
Share on other sites

  • Moderator

Kropelki w sumie nieksztaltne, ale widac poprawe :P

Wiadomo, ze po odkryciu BSD ciezko bedzie jakiemukolwiek nowemu QD/QW na rynku :)

 

Pytanie istotniejsze: czy odczekales troche czasu przed pryskaniem woda po aplikacji?

Link to comment
Share on other sites

czas opryskania po aplikacji to kilka minut na dodatek na zewnątrz wilgoć tak więc nie wykluczone że qd nie związał się wystarczająco. Foto kropli zaktualizuję. krd słuszna uwaga. Co do BSD wiadomo :)

Link to comment
Share on other sites

Trwałość to jedna zaleta BSD, ale moim zdaniem największy plus tego QD jest zdolność do utrzymywania samochodu w czystości, a nawet jak się zabrudzi to brud schodzi 100 razy łatwiej niż bez tego specyfiku na lakierze.

Link to comment
Share on other sites

BSD mimo wielu hejtów jest bardzo udanym produktem. I moim zdaniem daje bardzo dobry efekt końcowy, ale trzeba chwilę poczekać, bo od razu szału nie ma. I ważne jest, żeby go dobrze wypolerować oraz dawać małą ilość produktu.

Link to comment
Share on other sites

  • Dystrybutor

Taki mały off topic z wrzuceniem linku ; ) sorry

 

Wracając do pytania o Partnerów, i gdzie można dostać Banana Musa, to polecamy http://www.madcow.pl

Też jesteśmy partnerem, wspieramy forum ;) Zawsze śmiało napisać można do Nas, popytać, porozmawiać. Nie będzie nikt stratny, a można zyskać ; )

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj deszcz i krople stały się bardziej kształtne więc gd lepiej się związał. Wiem że bez fot średnio się liczy ale taki stan rzeczy zastałem na parkingu przy pracy niestety aparatu nie miałem a w telefonie niestety kiepski i sobie darowałem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.