Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Sucre, zajebista poseja i domek :D

Ile dzialka ma dlugosci 100m? :D

rewelka

i na szybko Ci policzyli długość działki :D , ale przyznam że piękna posiadłość, wszystko ze smaczkiem, dopieszczone, bardzo ładnie to wygląda :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

628796 Ogólnie chodzi mi o to, ze wole jak auto wyglada i ma cos pod maska dlatego 1.8 tsi jak najbardziej fr ale 1,4 jeszcze nie...

1.4 150KM 0-100 km/h 8sekund, 215 km/h

1.8 180KM 0-100km/h 7.5sekundy, 225km/h

 

dodatkowo oba te silniki mają po 250Nm. Wiec jeśli to ma być auto do miasta to 1.4 będzie lepszym wyborem pod każdym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Na forum jestem zarejestrowany już jakiś czas. Jednak roku temu, gdy kupiłem wymarzony samochód i oddałem go do firmy detailingowej na czyszczenie wnętrza i przy okazji w gratisie dostałem standardowe umycie z zewnątrz (z zewnątrz auto wyglądało w miarę dobrze, bardziej zależało mi na wnętrzu) postanowiłem gruntownie zmienić moje podejście do pielęgnacji samochodu.

 

Przedstawiam Wam moje wozidło - BMW 745i

b363605514a0bb83med.jpg

 

40e25e02e61f9b94med.jpg

 

9e45bc8e04024753med.jpg

 

6ebcf89ee6c68f0bmed.jpg

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje upodobania. Ja pewnie zostanę zaraz zlinczowany bo marka BMW zupełnie do mnie nie przemawia co nie znaczy, że nie pojeździłbym taką tłustą siódemeczką. Ładnie się prezentuje, wymyta na piąteczkę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma swoje preferencje także czemu miał byś być zlinczowany :) Jeden kupi Hondę, drugi Opla a trzeci Nissana - to co mu najbardziej odpowiada. Jak byśmy mieli wszyscy identyczne auta to by było nudno :) Ja dawno temu raz przejechałem się BMW i się zakochałem. A ten model chciałem mieć zawsze no i w końcu się udało. Polift jest piękny, prawda, ale ma już ciut ugrzeczniony wygląd. Także kwestia gustu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.