Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety automat :) ciężko ogólnie o dobre v8 , a swoje do inwestowalem porządnie :good:

 

Dawid_Bojarski, obie ładne :good:

boT, 535 na bogato bo gazu nie widze :D manual?

 

moja:

[mod=damian]Na forum nie cytujemy zdjęć![/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propekMONTER, Na dzień dobry w meganie trzeba opanować blokadę kierownicy (temat masz na forum meganki) i popatrz czy woda nie będzie lecieć do kieszeni drzwi poza tym fajne autko i jedyny słuszny silnik :good:

Problemy z blokadą pojawiają sie nawet jeżeli jest sprawna. Przykładowo ostatnio jak mi padł czujnik położenia wału korbowego to blokada też wariowała. Najlepiej wytargać komputer ten z deski rozdzielczej i kostki przepsikać. Otworzyć też i zobaczyć czy nie jest zalany. A jeżeli woda leci do kieszeni drzwi to leci też w gąbke w podłodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem dlatego warto looknąć tu i tam po zakupie :).Znajomy ma te maganke dlatego to i owo wiem :mrgreen:

 

Dodane po 2 minutach 2 sekundach:

No tak pytam z ciekawości bo był u mnie rozważany zanim padło na A3 po Golfie 2 :)

golf II Pancerna maszyna jakby nie patrzeć :) takiego ze smakiem zrobionego to bym łyknął ale nie było jak szukałem kiedyś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2.0 to warto szczególnie dbać o pasek osprzętu, jak pęka to lubi się dostać pod pasek rozrządu i robi się kicha...

Poza tym, ja miałem Scenica, mi pękły plastiki trzymające szyby w prowadnicy - jak pęknie warto zmienić na wzmacniane. Ogólnie dobrze wspominam, nie taki diabeł straszny jak go malują, a był ten najgorszy z najgorszych... 1.9 dCi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie najwięcej na te auta psioczą ci co nigdy ich nie mieli.Miałem lagunę ph1 na full wypasie i nic się tam nie działo -słaba tylko była bo 90 hp,teściu ma clio II i od 6 lat niewiele tam zrobił ,znajomy ma megane II 1,6 i oprócz koła zmiennych faz rozrządu i właśnie cieknących drzwi to niewiele tam działał a auto na chwile obecną ma 13 lat. Rdza się tego nie trzyma a i części nie drogie w porównaniu do innych marek. Jak dbasz tak masz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dante05, ruda atakuje przeważnie ranty przednich błotników, progi na łączeniu z błotnikami przednimi i klapę bagażnika jeśli ciekł płyn do spryskiwaczy :) jesli zadbany to nie powinien rdzewieć jakoś szczególnie bez powodu. Ja jestem mega zadowolony, chociaż z wyglądu żaden golf dla mnie szału nie robi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario704, dzięki :) Już dawno sprzedany. Co najlepsze po roku od sprzedaży widziałem go na parkingu przy markecie i pełno rdzy na tylnej klapie i przy tylnych nadkolach a u mnie służył przez 5-6 lat bez nawet jednej kropki rdzy :dontknow: Widać użytkownik nie dbał o auto :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.