Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

108 tys oryginalnego raczej bo wnętrzre jak nowe a wiadomo to fiat i szybko sie ciora.Auto przyjechało z niemiec w 2014r na początku z walniętą Uszczelką głowicy.Potem kupił je kolega z centomanii gdzie wymienił doslownie całe zawieszenie od wahaczy po gumki stabilizatora ,nagrzewnice ,płyny itp-wszystko oryginalne-dostałem teczke rachunków.Teraz auto dostałem ja i na pewno dbać będe bo ciesze sie jak małe dziecko z niego :D a miało być dla żony :)

Jedyne co może zmienie to felgi na intry z twingo i tylko to ale to zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne pytanie :kox: jest pełno małych aut itp i ludzie jeżdżą.To są samochody głównie miejskie a po mieście nie latasz po 130km/h na trasy itp mam mietka w kombi a sej to taki mały gokart i zawsze sentyment do cento miałem to mam i nie mam strachu tym jeździć .Jak to mówią złej baletnicy .... ;)

A pod rugie nie każdego stać na utrzymanie lepszego,wiekszego itp.

 

Dodane po 3 minutach 54 sekundach:

mario704, gratuluję, też takiego szukałem ale już mi się skończyła cierpliwość i kupiłem Corsę C :P

A dzięki, też mi już ręce opadały bo kilkanaście oglądnąłem ale dobrze że konto na klubie zostało po cc to się trafiło

 

Dodane po 3 minutach 24 sekundach:

mario704, za takie pieniądze sam bym go łyknął.

Troche do roboty przy lakierze było bo obtrzaskany od innych drzwi był ale zeszło 90% i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że porostu część z nich nie widziała crash testów jak pięknie łamie się dach i zabija ludzi w środku. :-]:song:;)

 

Widziała. Bardzo mocno działa na wyobraźnie, przynajmniej moją. Trzeba mocno uważać i mieć to na uwadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ładny egzemplarz ja bym go zostawił w oryginale nawet nie wiedziałem że były spi w tej wersji(białe tarcze zegarów)u mnie w domu jest podobna sytuacja z tym że na dojazdy do pracy ja kupiłem sobie mniejsze auto (C2 VTS) a teraz żona kusi mnie na zamianę ratuje mnie tylko tyle że ma dalej do pracy a w drugim jest LPG bo by mi spokoju nie dała, pociechy z autka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że porostu część z nich nie widziała crash testów jak pięknie łamie się dach i zabija ludzi w środku. :-]:song:;)

 

Widziała. Bardzo mocno działa na wyobraźnie, przynajmniej moją. Trzeba mocno uważać i mieć to na uwadze.

 

Wiadomo w każdym aucie może się coś zdarzyć ale

Podziwiam tych wariatów co w cento mają 1,2 czy 1,4 turbo i latają tym szybciej niż niektóre furki sportowe a klatki nie ma żadnej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja osobiście bezpiecznie zaczynam się czuć w aucie segmentu D.

Bojaźliwy jesteś :P

 

Nie bojaźliwy, tylko w razie w, czego nigdy nikomu nie życzę i czego nigdy się człowiek nie spodziewa wole mieć jakiś ułamek pewności więcje, że może się uda. W życiu kilka razy było już ostre hamowanie na skrzyżowaniu, bo Pan ciężarówką nie zatrzymał się na czerownym. I nie chcę tutaj tworzyć burzy, że jak kto jeździ itp, tylko o sam aspek bezpieczeństwa, że w mieście bezpiecznie też nie jest.

 

Ze swojej strony życzę bezawaryjnej, bezwypadkowej jazdy i zawsze szerokiej drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nie chcesz burzy robić a twój post zaczął niepotrzebną dyskusje.Po co go napisaleś?chwila uniesienia czy jak?jakbym miał sie martwić że coś na drodze mi sie stanie to bym z domu nie wychodził bo na schodach noge złamie ...

Trzeba uważać bez względu na samochód jakim sie poruszamy i tyle kończąc off top :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haks, gdyby nie te anteny, wysokość i te dziwne lusterka boczne, to super !

Ale ogółem fajnie, świeżo wyglada i schludnie :)

 

Kloch, nie myślałeś o ciut większych kółkach i/lub szerszych/dystansach ?

Poza tym super, zadbana fura :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaffel123, czyli w np Golfie VII z segmentu C boisz się jeździć a w starym Mondeo z segmentu D już nie?

 

Ostatnie zdanie w tej dysusji. Jeżeli mamy porównywać auta to porównujmy z tych samych lat.

Dobre porównanie bo poruszam sie golfem VII jako wołem roboczym, ale znacznie bezpieczniej czuję się w nowym nowym Mondeo czy BMW F10 z których to również często korzystam :)

 

Każdy niech jeżdzi czym chce, czym lubi. Ważne jest żeby był ze swojego auta zadowolony i tego wszytskim należy życzyć, zadowoleni i szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaffel123, a widzisz. Bo jakbyś napisał, że bezpieczniej sie czujesz w nowych autach niż w starych to by nie było problemu. A Ty napisałeś tylko segmencie stąd mój post :good:

A bezpieczniej sie czujesz ze względu na większe rozmiary auta, które działa na Twoją podświadomość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.