Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

No każdy ma swoje poglady ja np nienawidzę skóry w kolorze gown..(tej brązowej) i pseudo drewien z resztą nie wyobrażam sobie cabrio z welurem i pranie tego co dwa tygodnie :-( Często zostawiam auto z otwartym dachem :-P

Kubły z opc fajnie wyglądają ale praktyczne to one nie są :-P bardzo szybko łamie się lewy boczek fotela kierowcy :-(

Kabriolety mi się podobają, ale wolę unikać aut z otwieranym dachem i problemów, jakie mają niektórzy z nimi. Znając moje szczęście to zostałbym z otwartym dachem w trakcie ulewy. Ja akurat w kategoriach praktyczność nie patrzę, lubię auta z pół kubełkami jak Recaro z OPC lub kubły z szelkami jak w autach wyścigowych ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No każdy ma swoje poglady ja np nienawidzę skóry w kolorze gown..(tej brązowej) i pseudo drewien z resztą nie wyobrażam sobie cabrio z welurem i pranie tego co dwa tygodnie :-( Często zostawiam auto z otwartym dachem :-P

Kubły z opc fajnie wyglądają ale praktyczne to one nie są :-P bardzo szybko łamie się lewy boczek fotela kierowcy :-(

Kabriolety mi się podobają, ale wolę unikać aut z otwieranym dachem i problemów, jakie mają niektórzy z nimi. Znając moje szczęście to zostałbym z otwartym dachem w trakcie ulewy. Ja akurat w kategoriach praktyczność nie patrzę, lubię auta z pół kubełkami jak Recaro z OPC lub kubły z szelkami jak w autach wyścigowych ;).

 

Fakt budowa tego dachu to jest masakra. Miliony czujników które mogą się popsuć itd. A najlepsze jest to że żeby ustawić jego geometrię potrzeba jakiegoś specjalnego narzędzia które ma tylko jedno czy dwa ASO w PL.

I się wymieniają jeśli jest potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna poliftowa A166. Jedyne co mnie akurat w oczy kłuje to te końcówki wydechu, które jakoś tak strasznie wystają poza zderzak. Jakby je trochę bardziej schował w kierunku tłumika byłoby malina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna Asterka :) aż mi się łezka w oku zakręciła, też kiedyś miałem sedana i bardzo lubiłem to auto, szkoda tylko, że nie wiedziałem wtedy jak porządnie ją pielęgnować :ad:

Znalazłem zdjęcia asterki

images_thumb_11333_800_800_resize.jpg

 

images_thumb_11334_800_800_resize.jpg

 

images_thumb_11335_800_800_resize.jpg

 

images_thumb_11337_800_800_resize.jpg

 

images_thumb_11336_800_800_resize.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie było trochę wysoko, ale wtedy nie dało się kupić żadnego monitora poniżej 7" a taka deska jak ma kolega CrisAGC była nie do dostania. Więc to była zupełnie własnoręczna konstrukcja :) ale jak dziś na to patrzę faktycznie proporcje są delikatnie mówiąc zachwiane :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KamilB Twój sedan był gdzieś tam moją inspiracją, bo Veron pokazał mi go zaraz po tym jak zacząłem dłubać swojego :D

W tamtych czasach robiłeś furorę, a były to czasy gdzie -30 przyprawiało o zawrót głowy, a opona o profilu 40 w 17" była pewnie trudna do dostania.

Wnętrze jest dobre, oprócz ekranu, jest za duży, ale pamiętajmy, że to było 6?7? lat temu? A wtedy wszyscy żyli jeszcze F&F :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.