Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Moja jedyneczka jest z 2006r, z silnikiem 1,6i 115KM. Silnik jak na swoją moc jest mało zrywny i dynamiczny. Ale autko kupiłem dla żony do spokojnej jazdy. Co mogę więcej o nim napisać :o jestem fanem BMW więc nie widzę w nich jakiś wad, autko oczywiście całe w oryginale nic nie paćkane farbkami ani nie rozbite. Chyba że coś konkretnego chcesz wiedzieć to pytaj postaram się odp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna, jakbym jeździł tylko miasto to też bym szukał małej benzynki dla siebie. No ewentualnie 130i ;)

 

Masz zdjęcia wnętrza? Też dostrzegasz tą słabszą w stosunku do startych bmw jakość tworzyw w środku? U mnie navi trzeszczy jak stara stodoła :? Czekam na tysiące paczek z róznymi częściami, bo u mnie już 250tys na liczniku i nie wszystkie elementy zawieszenia są w idealnym stanie, niektóre trzeba już wymieniać ale z auta jestem bardzo zadowolony :)

 

Tylko to moje pierwsze czarne auto i kurcze ale ono jest ciągle brudne, kupię jakiś karnet na bezdotyk i będę spłukiwał wodą każdego ranka chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zdjęć wnętrza ale tam szału nie ma, klima manualna, szyberdach, elektryka szyb z przodu więc na prawdę skromnie ale za to bardzo utrzymane i pachnące. Szukałem czegoś bardziej wyposażonego ale tylko w benzynie i były ale zajechane ulepione parchy więc padło na to. Mój ma 153tyś udokumentowane od pierwszego właściciela, podzespoły jak nowe nie ma się do czego przyczepić. Zmieniłem olej i filtry no i teraz biorę się za kosmetykę. Co do plastików to nie trzeszczą ale materiały dużo gorsze niż w e46. Jak na razie też jestem bardzo zadowolony i oby tak dalej. Ja przyzwyczajony do czarnych więc już nie narzekam na ich ciągłe brudzenie się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.