Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Opony zostały nasmarowane akurat po tych zdjęciach :) Co do nadkoli następnym razem będą wyczyszczone :) Teraz w weekend biorę się za środek tylko niestety nie mam nic do plastików jeszcze :thumbdown: Teraz ze środkiem nie dałem rady bo na glinkowanie+clenaer+politura+ wosk zeszło mi z 15 godzin :)

 

Inni w 15 godzin robią korektę na 95%... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym 15 godzin to oczywiście był żart :) Po prostu jesli auto zaniedbane to odpowiednie przygotowanie do korekty i sama korekta musi trwać dlatego jak się czasem widzi i czyta, ze coś zostało zrobione na ok 100% w krótkim czasie to troche smiech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubik nie chciałeś ale musiałeś napisać :D Kurcze jak pierwszy raz wykonuje się większość czynności to robi się wolniej choćby dlatego by nie narobić szkód , poza tym tak jak napisałeś nie robię tego zarobkowo tylko by się zrelaksować więc tym bardziej nie widzę konieczności by się spieszyć :) Teraz już skończmy temat szybkości mojej pracy bo się śmietnik zacznie niepotrzebny robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubik nie chciałeś ale musiałeś napisać :D Kurcze jak pierwszy raz wykonuje się większość czynności to robi się wolniej choćby dlatego by nie narobić szkód , poza tym tak jak napisałeś nie robię tego zarobkowo tylko by się zrelaksować więc tym bardziej nie widzę konieczności by się spieszyć :) Teraz już skończmy temat szybkości mojej pracy bo się śmietnik zacznie niepotrzebny robić :)

 

Mateusz, zle mnie zrozumiałeś no i ja tak samo nie wyraziłem sie jasno.

Jak dla mnie to odpowiedni czas jesli chce się coś zrobić dokładnie, czyli bardzo dokładne mycie,irony, pricki, glinki, cleaner wosk.Na pewno dałoby sie to zrobić np w 8 godzin.Tylko wtedy praca non stop bez przerwy i z przeoczeniem jakichś tam rzeczy.

Wszystko zależy od tego jakie kto ma podejście do tematu.

 

Mi się czasem zdarza, ze czyszczę jeden komplet felg cały dzien.Mówie oczywiście o mocno zjechanych.Co dziwne, najgorzej mam z BMW, ale moze to nie reguła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się czasem zdarza, ze czyszczę jeden komplet felg cały dzien.

 

Też tak mam, a na zabezpieczenie już nie starcza dnia :kox:

 

Z tym, ze ja nie zartuje :) Felgi nie są robione dla siebie tylko dla kogoś.Chemie mam wydaje mi się, ze odpowiednią.Cały dzien bez zbytniego opierdzielania się.

Mozna argumentować długi czas trwania jakiejś czynności brakiem doświadczenia, ale do czyszczenia felg nie jest ono chyba zbyt potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, Blue Gel, Alux, Tuga, Vampire i Prick ;)

 

Oczywiście zdarzają się takie co da się ogarnąć w przeciągu 3-4 godzin, ale ja jakoś nie mam tyle szczęscia.

Zeby nie być gołosłownym, mowa o takich kółkach:

DSC04875.jpg

DSC04891.jpg

Żeby tą felge doczyścić to naprawde trzeba mieć cierpliwość..

DSC05444.jpg

DSC05446.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, W miare świezym aucie jak ktoś dba i oddaje na jakieś myjnie ręczne itp to koła są w miare fajnym stanie, ale jak czasem trzeba zrobić szczura to naprawdę 1 dzień na same felgi może być mało.Często trzeba ok 10 lub więcej oprysków deironizera aby wszystkie wbite opiłki zeszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa zabawka :) Yamaha MT03, 660cm pojemności, 48KM :) Parametry nie powalają, ale jest to jednocylindrowiec, więc zupełnie inna charakterystyka niż w czterech cylindrach :)

Mamy tu na forum motocyklistów? Parę zdjęć widziałem, ale może jest nas więcej ;)

 

3d3acb6f3_wsqrxrq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie ogarnięcie samochodu :ad:

1. Cleaner - Lusso Revitalizing Cream

2. Wosk - Soft99 Authentic Premium Car Wax :-]

3. Felgi - Finish Kare 1000p Hi-Temp Paste Wax

4. Opony - Meguiars Endurance

5. Plastyki - Koch Chemie Nano Magic Plast Care

20150625_104616_zpshmcf2crz.jpg

20150625_104626_zpserrnujky.jpg

Zdjęcia robione komórkę :/

Jestem pod wrażeniem tego wosku zobaczymy jeszcze jak długo poleży :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.