Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Wega67 masz jakies filmiki jak to się zbiera od 0-100km/h bo jestem ciekaw tych 5.1s i jakiś filmik by się również przydał od 0 do 280km/h bądź więcej jeżeli to ma objeżdżać auta 10x droższe . Chyba ,ze miałeś na myśli objazd od 0 do 100km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupusso, Cordoby nawet nie było w Toruniu. Odpuściłem czasówki, ponieważ wcześniej klocki przód odmówiły współpracy i hamowanie było raczej "średnie". Tydzień przed tym wypadem wrzuciłem komplecik 312mm, klocki Ferodo Premier są dobre do normalnego użytkowania na co dzień, ale nie na amatorskie pojeżdżawki po torze. Z tyłu siedzi zestaw 256mm, do tego stalowy oplot Black Diamond, układ zalany ATE Typ200 (wcześniej latałem na Motulu RBF600, ale w sumie w tym roku już 3x wymieniałem płyn więc przeszedłem na coś ciut tańszego). Póki co przeprosiłem się z ATE Ceramic. To tylko zabawa, bez spinania się, nie chciałem przedobrzyć, ponieważ do domu był jednak kawałek drogi ;) Generalnie nie bałem się usterek, ponieważ chyba już wszędzie w tym aucie wsadziłem swoje rączki, znajomi się śmieją, że jest to "nowy" samochód :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WojtasTDI, jaki był powód lakierowania?

 

Przednie nadkola były zaklepywane , w kilku miejscach odszedł lakier po tym zabiegu , przedni zderzak był obity od kamieni itp , tylni miał jedno pęknięcie lakieru .

 

Srebrny to głupi kolor do malowania , nie chciałem aby drzwi różniły się odcieniem od błotników , dlatego zdecydowałem się na pomalowanie całości z czego jestem bardzo zadowolony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny to głupi kolor do malowania , nie chciałem aby drzwi różniły się odcieniem od błotników , dlatego zdecydowałem się na pomalowanie całości z czego jestem bardzo zadowolony

 

 

Bardzo dobra decyzja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.