Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Jesli mycie i konserwacja normalnej osobowki zajmuje pare dni to ciekawe ile takiej lorki :kox:

 

 

Najgorsze, że we wszelkie detailingi będę mógł się bawić w weekendy bo od poniedziałku do piątku w trasie, a wiadomo, że w domu też będę chciał trochę posiedzieć więc podejrzewam, że na prawdę sporo czasu zajmie mi zabawa z nią :D

 

Coobah, na razie nie przewiduję zabaw z silnikiem, ale wiem co mi odpierniczy, wszystko możliwe :mrgreen: Po za tym to tylko 6-cylindrówka, po prostu ciut większa niż miałem w Mercu :) Tu 12,7 litra, a w Mercu były 3 litry :P Swoją drogą szkoda, że nie V8 bo wtedy by było minimum 500 koni :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ciężarów nie targasz i szefu stwierdził, że takiego 500-konnego smoka Ci nie powierzy :)

A tu wiesz, 28 l/100km norma.... 8 garów może wziąłby ze 33 l/100km :)

Prezes pieniądze liczy dokładnie ;)

 

No fakt, ciężarów jest mało i głównie na powrocie do Polski, tak to średnia waga towaru do Szwecji to 4-5 ton, ale towar po sam dach :) Ale wiesz, są jeszcze 3 Actrosy w firmie i maja po 480 koni :D Aaaa i prezesem bym go nie nazwał, całe 5 aut w firmie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam.

Ładny jest. Jak by miał być nisko to w fabryce by go obniżyli.

Przecież można sobie nogę złamać wychodząc z auta :D. Ja tam stanowczo mówię NIE seryjnemu zawieszeniu i w każdym aucie zakładam przynajmniej sprężyny obniżające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam.

Ładny jest. Jak by miał być nisko to w fabryce by go obniżyli.

Przecież można sobie nogę złamać wychodząc z auta :D. Ja tam stanowczo mówię NIE seryjnemu zawieszeniu i w każdym aucie zakładam przynajmniej sprężyny obniżające.

 

Prędzej obić głowę wsiadając do auta.

Jak miałem jeepa, to jedyne co dobrego o nim moge powiedzieć to właśnie to że wsiada i wysiada się na prosto.

To mi mega pasuje. Ostatnio z Geno byliśmy w mecenasie, stał taki GL w AMGu. Już nie chodzi o wersje ale wsiadanie i pozycja w środku mistrz.

 

 

Szanuje spasy, gleby i stance ale praktyczne to to nie jest.

Spełnieniem było by dla mnie G klasse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.