Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

[ref]piotrek305[/ref], i Twoje zdanie będzie dla mnie bardzo cenne, jako że miałem T25(byłem bardzo zadowolony) przez 5 lat, później focusa (głośny i do dupy wykończenie) szukam czegoś i nawet biorę pod uwagę mondeo z okolic 2010-11, jak byś porównał mondeo jeśli chodzi o wykończenie, głośność, komfort itd do T25?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas kiedyś był Avensis T25. Po 70tkm - tapicerka materiałowa wyglądała jak szmata albo sweter z podstawówki. Ksenony wypalone tak że halogeny przeciwmgielne świeciły mocniej. Kilka razy w tygodniu choinka od EGR i czegoś jeszcze (2.2 DCAT), na szczęście udało się pogonić to zanim utleniła się głowica :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

669055 Franek, skąd takie wnioski, miałeś to auto?

Powiem tak, latam trochę w temacie i mam konkretnie wyrobioną opinie. Prywatnie miałem tylko jedną toyotę - zarówno pierwszą jak i ostatnią :) Chociaż GT86 podoba mi się.

 

669062 U nas kiedyś był Avensis T25. Po 70tkm - tapicerka materiałowa wyglądała jak szmata albo sweter z podstawówki. Ksenony wypalone tak że halogeny przeciwmgielne świeciły mocniej. Kilka razy w tygodniu choinka od EGR i czegoś jeszcze (2.2 DCAT), na szczęście udało się pogonić to zanim utleniła się głowica

Dokładnie idento wyglądał Avensis mojego kolegi, który pobierał nową salonówkę.

Xenony to lol. Z głowicą w tym aucie jest podobnie jak w yarisie tsporcie. Słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moja Avka wozi mnie od kilku lat. Obecnie 280 tys km. Narzekam tylko na słabe hamulce. Zero problemów. Odpalam, jadę do Francji i wracam.

 

Takie argumenty i porównania do Mondeo mnie śmieszą, każdy wybiera co lubi. Moja ciotka ma salonowe Mondeo 2.0 TDCI. Już na okresie gwarancyjnym kilkukrotnie lawetowana.

Drugi znajomy ma Mondziaka i sobie chwali. Porównywanie wersji bida edition Ave i Mondeo też nie ma sensu, bo to i to paździerz.

 

[ref]Franek[/ref], skąd takie wnioski, miałeś to auto?

 

Najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy coś tam słyszeli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może odnieś się do tych rzeczy które ja napisałem. Nie było słowa o przypadkach typu laweta (zdarza się niezależnie od marki), tylko o ogólnej jakości w tym segmencie i wad typowych dla modelu. I wtedy kiedy mieliśmy T25 to auto nie kosztowało "20 koła" tylko parę razy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też 2008 rok mam i 232kkm nalotu :)

 

Super autko, mam półtora roku, zawsze go chciałem.. :) i też z Toyoty zmieniłem, tyle, że Avensis T25 :P

 

Pokaż środek :) Convers+ jest ?

Convers oczywiście, i właśnie przymierzam się do aktualizacji licznika to mam soft 0815 :(

 

[ref]piotrek305[/ref], i Twoje zdanie będzie dla mnie bardzo cenne, jako że miałem T25(byłem bardzo zadowolony) przez 5 lat, później focusa (głośny i do dupy wykończenie) szukam czegoś i nawet biorę pod uwagę mondeo z okolic 2010-11, jak byś porównał mondeo jeśli chodzi o wykończenie, głośność, komfort itd do T25?

Kolega od którego odkupiłem, też myślał, o mondeo w tych rocznikach, ale wybrał Peugeota 508 w kombi i automacie. Teraz ma 210KM i mówił, że lepiej się zbiera niż moje mondeo.

 

Ja mondziakiem takim tylko ze słabszym silnikiem jeździłem w poprzedniej robocie jako służbowy i złego słowa o tych samochodach powiedzieć nie mogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.