Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

I to jest najlepsze ze ta generacja jest najmniej doceniana generacja i jest najtańsza a dla mnie to jedna z ciekawszych. Mega zazdroszczę. Pomijam juz fakt ze tylko na tej furze finansowo zyskasz to jeszcze tyle radości. Kiedys nie rozumiałem fenomenu porsche aż prowadziłem 997 i od teraz wiem ze to moje auto marzeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest najlepsze ze ta generacja jest najmniej doceniana generacja i jest najtańsza a dla mnie to jedna z ciekawszych. Mega zazdroszczę. Pomijam juz fakt ze tylko na tej furze finansowo zyskasz to jeszcze tyle radości. Kiedys nie rozumiałem fenomenu porsche aż prowadziłem 997 i od teraz wiem ze to moje auto marzeń :)

 

Zgadza się jest to teraz najtańsza 911 starsze i młodsze modele są sporo droższe, ale ceny już i tak trochę poszły do góry szczególnie poza Polską.Niestety to co jest u nas do kupienia najcześciej pozostawia wiele do życzenia a doprowadzenie marnej sztuki do ładu kosztuje nie mało dlatego ja wolałem poszukać czegoś za granicą mimo, że u nas taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xroma Bardzo fajna Honda.

Byłem bardzo napalony na Civica w wersji Sport ,w kolorze Brillant Sporty Blue, ale rozczarowałem się podczas jazdy próbnej. Głównie chodziło mi o 1.8ivtec który nie jechał :thumbdown: Z przykrością zrezygnowałem z zakupu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xroma Bardzo fajna Honda.

Byłem bardzo napalony na Civica w wersji Sport ,w kolorze Brillant Sporty Blue, ale rozczarowałem się podczas jazdy próbnej. Głównie chodziło mi o 1.8ivtec który nie jechał :thumbdown: Z przykrością zrezygnowałem z zakupu :/

 

To trochę dziwne. Mój w automacie jakoś się zbiera :) a silniki są te same. Oczywiście dużo zależy od oczekiwań. Ale niecałe 150 KM na nasze warunki w zupełności wystarcza.

Zdecydowałeś się na coś innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez pokaze co mam Golf 3 GTD SPECIAL 92r Motor 1.9TD AAZ

Fajny lakier, co to za kolor? :good:

 

 

Dzieks a kolor z palety vw LA7U szary metalic a co do czerwonych bebnow zawsze sa na topie kwestia gustu dwa mam zamiar wepchac keskin kt1 albo rh zw1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie takie nowości. W ubiegły poniedziałek odebrałem z salonu ;) 1.0 EcoBoost 125 KM. Wersja fajnie, ale nie przesadnie wyposażona, aktywne tempomaty radio SYNC 2 i takie tam. Ogólnie prosiłem żeby auto nie było myte przed wydaniem i moja prośba została wysłuchana ale ilość smoły na aucie była masakryczna... Stan lakieru oraz ilość syfu jakie jest utopione w lakierze mnie przeraża, jak w aucie wtórnie malowanym. Ale już jest wyprowadzone tak jak ma być. 3 Dni wolnego w pracy i można spokojnie zacząć użytkować auto ;) Będzie chwila czasu to wrzucę lepsze zdjęcia, teraz tylko takie z dnia odbioru :)

3d85336abedca614.jpg

 

Tego samego dnia co odebrałem Focusa sprzedałem Mondeo ;)

Co cieszy auto poszło po niecałych 24 godzinach od wystawienia na otomoto a było najdroższym z tego rocznika. Ale wart był swojej ceny :)

bb5bbe699ba1a4a6.jpg

8bb6b85755c73ddf.jpg

e23b10cb4fe01dc0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.