Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

cieć z Hotelu

 

Słabe :thumbdown:

 

Trochę szacunku do innych ludzi :)

 

Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem

 

Nie jestem uprzedzony ( znam wielu porządnych muzułmanów) ale to co to bydło wyprawia w Europie to się w głowie nie mieści :zly: :zly: :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co ma do rzeczy jaki kto ma samochód bo nie rozumiem..,? No chyba ma tylko dla osób którym to na prawdę przeszkadza i oceniają ludzi po tym ile mają w portfelu a to bardzo smutne zjawisko.

 

Sam o tym napisałeś : Jak nie do BMW się idzie przy**** to do czego innego :D ?

Albo Ciebie źle zrozumiałem ;)

 

Wiadomo, cieć to pieszczotliwe określenie osoby pilnującej ! :good:

 

lukwawa, :D:D Szukać komuś w postach, co, kiedy napisał :lol::lol: Popatrz sobie na datę tamtego posta i przyporządkuj wydarzenie już w pewnym sensie historyczne. Zdania nie zmienię. Zabijanie niewinnych = zezwierzęcenie = bydło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale kolega maq chyba wyjaśnił :) wjeżdżam na boczny parking, w połowie rozkopany, "dla biedy" która tylko idzie na basen - Ok. Pan stoi na bramie od hotelu (nie od tego parkingu). Wyjeżdżam biegnie za mną prawie rzuca sie pod koła - to bedzie 5 zł za parkowanie - ale ja tylko nawróciłem bo nie ma gdzie (no i fotka - 20 sekund). Nie nie proszę pana ja juz tu paragon mam. Ok to płace, teraz mogę wjechać na parking hotelu (liczony w hektarach) ? Nie nie chyba ze macie małe dziecko. Lol. Dla mnie to cieć i upierdliwiec, zdania nie zmienię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maq, to tak jak z tym filmikiem na YT.Gość proponował dziewczynom podwózkę i do super fury wsiadły ale jak podjechał starszym autem to go wyśmiały :?:D

Dasz link?

 

A żeby było na temat to jakieś tam stare z tamtego roku:

 

_a6fcd00b44d846323968ea0b4c0dce1f_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu chłopy, jakiś typ spruł się bo nie zajarzył tematu a Wy tutaj rozprawy filozoficzne robicie :D Cieć to cieć i cieciem pozostanie :D Sam byłem cieciem bo na studiach trzeba było z czegoś żyć i jakoś mi to określenie nie uwłacza. A "pan spruty" jak jest tak poprawny politycznie to niech sobie będzie ale innych do tego nie namawia.

 

A tak w temacie to BMW piękne i moje marzenie. Dawaj więcej fot :!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.