Skocz do zawartości

Chemical Guys Pete's 53'


kabul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 265
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Brudzi plastiki :)

 

Ostatnio woskowalem auto tym woskiem i jako nowicjusz nie mam pojecia co moglbym o nim powiedziec. Ladnie pachnie, latwo sie aplikuje i poleruje. Fakt, brudzi plastiki.

Nalozylem go tydzien temu takze ciezko mi cokolwiek powiedziec. Z drugiej strony bylo to moje pierwsze woskowanie lecz pod okiem "nauczyciela" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pete 53 jak dla mnie jest b.dobrym woskiem na ciemne lakiery;-) w przeciwieństwie do Coli 915.... jest antystatyczny;-) nie przyciąga kurzu.... po nałożeniu Coli łapałem się za głowę co się dzieje, że na aucie tyle kurzu a nawet z garażu nie ruszane. Aplikacja Pete wzór... trwałość 2tygonie w zimę wytrzymał wzór. Więc Cena/Jakość polecam ten wosk;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pete 53 jak dla mnie jest b.dobrym woskiem na ciemne lakiery;-) w przeciwieństwie do Coli 915.... jest antystatyczny;-) nie przyciąga kurzu.... po nałożeniu Coli łapałem się za głowę co się dzieje, że na aucie tyle kurzu a nawet z garażu nie ruszane. Aplikacja Pete wzór... trwałość 2tygonie w zimę wytrzymał wzór. Więc Cena/Jakość polecam ten wosk;-)

 

Ile ten wosk wytrzymuje latem i jaki cleaner/politure pod niego zastosowałeś?

 

Skoro ma ponad 50% Carnauby to ile musi jej mieć Coli, skoro jest niepokonany jeżeli chodzi o trwałość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ten wosk wytrzymuje latem i jaki cleaner/politure pod niego zastosowałeś?

 

Obserwuj mój test na busiku i będzie coś poglądowego, na chwilę obecną radzi sobie bardzo dobrze a 6tygodni i 5tys km ma za sobą, w soli, blocie, mrozie ;)

 

U mnie leży na cleaner DJ LP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jak zmieniałem oponki na letnie , słyszałem jak chłopaki pracujący w warsztacie mówili miedzy sobą " ale się błyszczy " miałem kanapkę AF Tripple i Pete,s53 , miło się wtedy człowiekowi jakoś robi wiedząc ile to pracy kosztowało .

Petes,a 53 bardzo polecam na lato , lubie ten wosk . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.