Skocz do zawartości

Chemical Guys Pete's 53'


kabul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 265
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Takie pytanie dla tych co używają tego wosku :) Jaka politura do tego wosku najlepsza?? :)

Mam teraz DC2 ale na nią nakładam Meg NXT 2.0. Do pete's 53" tez będzie dobra?? I czy nie skróci jakoś drastycznie trwałości wosku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DC2 drastycznie skraca wytrzymałość wosku. To glaze dobre jest tylko gdy "robimy" auto pierwszy raz. Potem używaj tylko glinki, dobrze dobranego 'clinera' + wosk a DC2 raz na jakiś czas w lato (zresztą po użyciu clinera to DC2 już jakoś specjalnie nie wyciąga mega głębi za drugim razem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla Pete's 53" kolega Łukasz-no1 użył Poorboy’s World Professional Polish dlatego pytam czy może być DJ LP bo ten akurat ostatnio zakupiłem i nie chciał bym kolejnego kolejnego kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ Lime Prime (bez litle) może być??

 

Tutaj myślę, że masz odpowiedź, miałem podobny problem ;)

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... ht=#109032

 

Dzięki wielkie :) już nie mogę doczekać się przyszłego sezonu :) Jeszcze tylko skompletowanie paru środków i przyszły sezon można będzie otwierać z hukiem i blaskiem. :)

 

ma_ko efekt super. :) Masz więcej fotek S2000?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten silnik co więcej nie rozpada się nawet po 150 tys. to jest naprawdę technologiczny majstersztyk..(no chyba że było grzebane)...fakt autko jako funcar super, taki ścigacz na 4 kołach...

 

A dupowóz lekko zmodowany więc też miło ciągnie..., a woskiem jestem zachwycony...tylko ten Haniowy lakier... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie odnośnie wosku Pete, czy po nałożeniu czekać aż wyschnie czy od razu go polerować ? nie które woski trzeba zostawić aby sie dobrze związały przynajmniej tak wyczytałem :D

 

Jak za długo przytrzyma pete to ciężko go wypolerować a wszędzie czytam że to dobry wosk do polerowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.