Skocz do zawartości

MINI Cooper


Geno

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cooperek super, jak i relacja! :good:

Jestem baaardzo "niewierny Tomasz" jezeli chodzi o nowe auta i nieznalezienie niczego ;)

Mozliwe ze to wyjatek ale tak dla pewnosci pytanie ze wzgledu na kolor samochodu.. Oprocz halogenu i leda czym go jeszcze oswietlales? Ogladales lakier np w pelnym sloncu w okularach przeciwslonecznych, np z polaryzacja? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_, tak. Patrzyliśmy na wszystkie możliwe sposoby i nic :dontknow: Poza delikatnymi mazajami po umyciu w salonie nic na lakierze nie było. Tak jak pisałem, piano na dachu trochę oberwało, słupki tez, ale nic wiecej :-]

 

A to spoko :)

Nie no wiadomo to piano w Mini to sie rysuje od samej szybkiej jazdy w zanieczyszczonym powietrzu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno, Pewnie akurat trafiliście na zmianę wody w wiadrach 8-)

Technika mycia na 2 wiadra w salonach wygląda ciut inaczej niż u nas ;) Oni maja jedno na lewą stronę auta i drugie na prawą :lol:

 

geno Więcej relacji z premium siuwaksami 8-) Wtedy w człowieku wraca wiara w detailing, a nie, byle tanio :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę pytanie nie na miejscu według mnie i nie urażając nikogo w tym ciebie geno bo to żaden atak, po prostu normalne wnioski. Chyba nikt nie sądzi, że osoba która co dopiero zdała prawko mając lat 18-19 może sobie pozwolić na nowy samochód z salonu (pomijając np Aygo na które może jakoś by odłożył) a co dopiero na Mini które kwotowo oscyluje już całkiem dobrze :)

Trzeba się dobrze urodzić :D (bez podtekstów, bez spiny :good: )

Mi w wieku 18 lat udało się nazbierać 20tys zł i kupić swoje pierwsze auto po zdaniu prawka i nie chwaląc się było to najlepsze auto w klasie w szkoły średniej.

A tutaj mamy nówencje z salonu :mrgreen:

 

Co do roboty. Widziałem relacje zaraz po wrzuceniu ale zwlekałem z wpisem.

Nie wiem czemu, ale czułem lekkie poirytowanie :o

Chyba najbardziej zazdroszczę tyle wolnego czasu na zabawy przy aucie, na dodatek siostry. Sam bym podziałał, siuwaksy jakieś tam są (wiadomo nie ta liga :D ) ale czasu nie ma nawet na zwykłe mycie.

Inna sprawa, nówka z salonu, kto z nas może sobie na to pozwolić :/:P

Pewnie każdy jak by kupił takie autko to by chodził koło niego, oglądał, doglądał, chuchał ale ostatnią rzeczą która przyszła by mu do głowy parę godzin po odbiorze to poprawianie czystości nowego samochodu po wyjeździe z salonu :mrgreen:

Jesteś pozytywnie zakręcony, a zdjęcia na prawdę profeska jak na warunki foruma :good:

Czekam na relację z iXa, ale może byś go już coś "przyciął" maszynką :ad: delikatnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz takie czasy :dontknow: Co więcej i tak większość osób przechodzi koło niego i mowi : PFF. Jakbym chciała to bym miała. No, to chcij i miej :thumbdown:

 

Takich tematów nie chce poruszać. Co, kto, ile musiał wpłacić. Powiem tyle, ze dużą część i ja, i siostra wpłacaliśmy za auta, to te zgubione piniondze z komunii się przydają :mrgreen:

 

Czas się właśnie kończy, bo w październiku studia lecą dalej. Póki mam troche wolnego, to korzystam ;)

 

Z iXa nie bedzie relacji, tylko możliwe że coś z kładzenia powłoki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z iXa nie bedzie relacji, tylko możliwe że coś z kładzenia powłoki

 

Nie załamuj mnie - rób koniecznie relację ;) Przynajmniej jest coś fajnego to pooglądania i bardzo dobrze się to czyta.

 

Dla pewności zapisałem nawet tą relacje na dysku żeby nie zgineła tak jak relacje Grubego (do tej pory ubolewam, że ich wtedy nie zapisałem)

 

A co do Miniacza to jakoś nigdy mi się nie podobały, ale od teraz chyba troszkę przychylniejszym okiem będe na nie spoglądał :)

 

i jeszcze jedno pytanko - jak oceniasz 303 AP ? Ja miałem tester i mi się skończył - w sumie jakoś nie narzekałem ale teraz się zastanawiam czy zamawiać większe opakowanie czy lepiej coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

jagmar, 303 jest chyba najmniej trwalym dressingiem do plastikow jaki mialem okazje uzywac... W komorze silnika sie sprawdzi, ale na zewnatrz gdzie jest narazony na opady deszczu, splynie bardzo szybko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem za bardzo czym. Jeśli mógłbyś coś polecić, to ;)

 

Dedykowanym ku temu środkiem z Gtechniq albo od 303:

 

http://gtechniq.com/shop/3s-for-cars/in ... rt-fabric/

 

http://showcarshine.pl/pielegnacja-dach ... fibra.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.