Skocz do zawartości

SOFT99 - Fusso Coat Mirror Shine vs King of Gloss


mkbewe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sorka za wtranżolenie się ale będzie na temat. W oczekiwaniu na Fusso Coat do czarnych lakierów, zdecydowałem się, że nabędę również KoG bo dłużej już czekać mi się nie chce a pogoda ładna. Tylko teraz tak z tego co widzę jest jego też kilka wersji dedykowanych do różnych kolorów. Czy ten Black będzie również kompatybilny z granatowym i czerwonym akrylem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że bym go wziął tylko znajdź mi go dostępnego. Trzeba czekać na dostawę a jeszcze był dostępny w piątek :o

 

Ciekawi mnie natomiast opis na aukcji tej osoby co sprzedaje go na ebayu. Napisał, że starcza na 5 aplikacji na rodzinne auto. Mi się wydaje, że powinno starczyć na więcej aplikacji. Czy się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zapytam tutaj, żeby było dla potomnych. Czy KoG maskuje tak jak Fusso? Specjalnie nie zależy mi na trwałości. Jak posiedzi 1,5-2 miechy to będzie ok. Bardziej chciałbym po zimie ukryć holsy, na ten moment nie wiem kiedy będę miał czas na zabawę maszyną. Więc wolę zamaskować bajzel na lakierze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Tomek WRO, nie maskuje...

Musze się z Tobą nie zgodzić - u mnie po nałożeniu soft 99 KoG B&D hologramy pod mocnym światłem są dużo mniej widoczne.

Wet look bardzo dobry - w porównaniu do coli.

Zobaczymy jak z trwałością - narazie leży drugi dzień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie czy jest jakaś różnica między Fusso do jasnych i ciemnych lakierów? I czy Fusso do jasnych też ma takie właściwości maskujące jak 99 do ciemnych lakierów?

 

Raczej chwyt marketingowy :) Róznicy nie zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Napiszę informacyjnie. KoG na HDC leżał miesiąc na masce po i był umierający. W weekend przetestowałem 3 woski Soft99. Fusso, Kog, Dark&Black. Fusso dodaje zdecydowanie głębi i podbija lakier metalik oraz przyciemnia, KoG zdecydowanie nadaje błysku. Jeden i drugi wygląda bardzo dobrze na lakierze z lekką przewagą Fusso. No szkoda, że taka lipa z docieraniem i mazami. Dark&Black przyciemnił lakier ale najlepiej docierał się i miał najmniej problemową aplikację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Podepnę się do tematu.

 

W studiu detailingowym nałożono na mój samochód w dwuletnią powłokę ceramiczną 4nano. Chciał bym się dowiedzieć czy mogę nałożyć wosk ( który już wcześniej kupiłem i nie chce żeby się zmarnował), Soft99 The King Of Gloss Black & Dark.Wiem, że trzeba na taką powłokę nakładac wosk naturalny , a na tym Soft99 nie mogę znaleźć żadnych informacji . Oczywiście wosk ten chciałbym nałożyć bliżej pory zimowej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Podepnę się do tematu.

 

W studiu detailingowym nałożono na mój samochód w dwuletnią powłokę ceramiczną 4nano. Chciał bym się dowiedzieć czy mogę nałożyć wosk ( który już wcześniej kupiłem i nie chce żeby się zmarnował), Soft99 The King Of Gloss Black & Dark.Wiem, że trzeba na taką powłokę nakładac wosk naturalny , a na tym Soft99 nie mogę znaleźć żadnych informacji . Oczywiście wosk ten chciałbym nałożyć bliżej pory zimowej. Pozdrawiam

Nikt Ci przecież nie karze nakładać tylko naturalnego. Naturalne się kładzie w celu uzyskania jeszcze lepszego efektu wizualnego, którego nie daje syntetyk. Jak nałożysz KOG'a to wzmocnisz powłokę oraz pewnie dodasz coś do wyglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek WRO, aplikacja Koga to banał więc nie wiem czemu to ci się mazało.Ja nakładam na jeden element i praktycznie zaraz można zetrzeć i wypolerować bo kog szybko schnie i tyle.Zero problemów z dotarciem i brak mazów etc.Możliwe że za dużo go dajesz lub za późno ścierasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.