Skocz do zawartości

Seat Leon Cupra R 1m 2003 czarny uni


bienek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Przemiana znaczaca i porzadna, widac duzy naklad pracy.

 

Ale stan blatu i kierownicy troche sie nie zgrywa ;D Widywalem Leony/Toledo z oryginalnymi przebiegami zdrowo ponad 250tys i az tak zniszczone nie byly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

E tam, akurat w Seacie nie ma związku pomiędzy stanem wnętrzem a przebiegiem. Mój fotel po 140kkm wyglądał jakby go wszamały myszy, a fotel z auta z przebiegiem ponad 200kkm wyglądał jak nowy.

 

Co do auta i roboty - super, aż żal patrzeć było na ten samochód przed ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretny szur przed pracą był w środoku - na zewnątrz nie lepiej.

 

Auto trochę zasyfione, ale właściciel z góry wiedział, że w końcu do mnie trafi na "odnowienie" więc trochę zaniedbał bieżące sprzątanie.

Takiego podejścia nie rozumiem albo ja jakiś dziwny jestem - jak oddaję auto do lakiernika to je myję ... przed takim wyjazdem do detailera też bym chociaż opłukał i ogarnął żeby się nie wstydzić. No ale cóż ...

 

Praca i efekty po - pierwsza klasa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ten oryginalny sticky paint ciężko było go dotrzeć mikrofibrą i np praca z Menzerną FG400 była praktycznie niemożliwa. Musiałem szukać innych rozwiązań i past żeby dało się komfortowo pracować, ale na szczęście mam swoje patenty i pasty na takie upierdliwe lakiery i jakoś się udało zrobić to w miarę szybko i bezboleśnie.

 

Podzielisz się kombinacją użytą co cięcia tego lakieru ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Podzielisz się kombinacją użytą co cięcia tego lakieru ?

 

Megs D300

 

Pad z MF czy twarda gąbka?

 

Równiez dołaczam do pytania, mozesz podzielic sie co uzyles do takiego genialnego ciecia ??

Jakie futro,jakie pady,jakie pasty. wszystko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.