Skocz do zawartości

Bezpieczna reklama na samochodzie.


Rekomendowane odpowiedzi

Chce Was prosic o pomoc w temacie "reklama na samochod"

Dokladniej chodzi o cos co bedzie bezpieczne dla lakieru, i jednoczesnie demontowalne.

Idealna wydala mi sie folia magnetyczna. Az znalazlem to

"Należy pamiętać, że od siły magnetycznej folii, zależy prędkość z jaką można się poruszać - dla folii o grubości 0,7mm maksymalna prędkość wynosi ok. 90-100 km/h."

Jezdze glownie autostradami, wiec stowka to troche malo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie bezpieczna? Każdą folię można po czasie ściągnąć, wielkiej filozofii nie ma, ważne żeby folia była dobrej jakości i z dobrej firmy, żeby mocno trzymała i również żeby przy ściąganiu dobrze odchodziła i w całości, a nie rwała się.

Wiadomo, że jak dasz jakiś wycinek, napis to po jakimś czasie lakier zblaknie, a pod naklejką będzie lepszy.

A jeśli chcesz mieć cały lakier w fajnym stanie to może warto pomyśleć o folii "wylewanej" czyli na całe auto.

Znajomy ma firmę z reklamami to coś tam podpatrzyłem, ale "szpecem" nie jestem :mrgreen:

Jeśli lakier na aucie porządnie położony, nie łuszczy się, nie odchodzi to nie powinno być żadnych problemów później ze ściągnięciem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak folia naklejana to też polecam tylko na całości, w firmie mamy kilka Kangurów i miały na początku fragmentami - po zdjęciu tragedia :(

 

Co do magnesów, miałem kiedyś na aucie po kilk ana raz - każdy na 1 drzwiach, oraz tylna klapa. Jeżdziłem bez problemu, teraz kuzyn je ma i zakłada czasem - na 100% śmiga powyżej 130km/h.

Słyszałem że dla pewności dobrze jest rogi zaokrąglić no i żeby po zdjęciu na płasko położyć, lub przykleic do metalowej powierzchni.

 

Tak to u mnie było i serio to wolno nie jeździło.

 

2lu77v6.jpg

10nud0y.jpg

n3awib.jpg

 

pzdr

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj tylko żeby ściągać je jak nie sa potrzebne. Ważne zeby robic to delikatnie, nie jeździć nimi po lakierze.

 

Jak mokro to koniecznie ściągaj - znajoma trzymała z rok na aucie (było powtórnie malowane) i jak zdjela to miala purchle...

 

pozdrawiam

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.