Skocz do zawartości

Soft 99 Glaco Mirror Coat Zero


bienek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nowy ciekawy produkt więc myślę, że należy się mu osobny temat. Ja już dzisiaj zaaplikowałem na lusterka w moim dostawczym VW LT. Postaram się zdawać co jakiś czas relacje z działania produktu.

 

Lusterka najpierw wymyłem megsem glass cleanerem, następnie jeszcze dla pewności przetarłem czystą nierocieńczoną IPĄ.

 

Aplikacja 12.06.2014

 

Przebieg 111 tyś

 

auto cały czas pod chmurką.

 

Filmik producenta

 

 

 

 

Zobaczę jak się będzie produkt spisywał i spróbuje jeszcze na ogrzewanych lusterkach zaaplikować i zobaczymy czy i co się stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak by się na szybie sprawdził...

 

Też chce to sprawdzić :P tylko muszę znaleźć kawałek szkła i zobacze napierw czy nie matowi albo coś w tym stylu. Prysnąłbym sobie na te mniejsze szybki boczne przez które patrze właśnie na lusterka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem to nie jest tak, że powłoka nie może być niczym dotykana po aplikacji ?

 

 

Na instrukcji od dystrybutra nic nie pisze, a z tych krzaczków ciężko coś wywnioskować. Będzie trzeba sprawdzić samemu, dlatego właśnie między innymi założyłem ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przypadkiem to nie jest tak, że powłoka nie może być niczym dotykana po aplikacji ?

Dokładnie nie macać, paluchami przetestowałem organoleptycznie

 

Narazie tyle . . .

FrXT9N9.jpg

. . . cierpliwości filmik się ładuje

.

.

.

.

.

.

.

.

I się załadował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mtta.jpg

l4o2.jpg

g5ogy.jpg

lmym.jpg

8090.jpg

 

 

 

 

Pryskana woda z opryskiwacza. Faktycznie kropelki się fajnie odbijają. Delikatnie coś zostaje, ale po chwili znika :)

 

 

Co do samej powłoki to faktycznie nie można jej dotykać paluchami. Na ostatniej fotce przetarłem lusterko na samym dole paluchem i widać ze już kropelki zostały.

 

 

A i tego nie widać na zdjeciach ale powłoka nie jest idealnie przeźroczysta, jest taka delikatnie mleczno-niebieska i pewnie dlatego na szyby się nie nadaje. Teraz zobaczymy jak będzie z trwałością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A po myciu luterek podczas normalnego mycia całego auta chemią też nie rusza tej powłoki?

Ja nie wiem jeszcze, przez te parę dni auta i tak nie miałem szansy myć - umyję to zobaczę i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja potwierdzam ze siedzi na lusterkach i nigdzie się nie wybiera a już 1000km za nim, ale mam jedną uwagę uważajcie przy myciu mnie niestety spadło trochę piany na szkło lusterka i już w tym miejscu zaczynają się zbierać krople

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.