Skocz do zawartości

Soft 99 Glaco Mirror Coat Zero


bienek

Rekomendowane odpowiedzi

To trzeba będzie zrobić specjalne czapki na lusterka aby podczas mycia się nie zachlapały chemią

Kto sypia często w hotelach, na pewno spotkał sie z takim produktem:

 

CZEPEK%20KAPIELOWY%20FOLIOWY.JPG

 

Czepek kompielowy, jednorazowy - dwa pobyty w hotelu pokoju jednoosobowym lub jedna noc w "dwójce" i mamy ochronę na lusterka :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A czy ktoś może już sprawdził ten środek na lusterkach podgrzewanych bo w instrukcji jest napisane

Nie stosować na lusterkach barwionych, hydrofobizujących, lusterkach z systemem emitującym fale ultrasoniczne, lusterkach podgrzewanych i tym podobnych lusterkach wytworzonych specjalnymi metodami lub wymagających specjalnego traktowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Siedzi wam cos jeszcze na lusterkach? I czy ktos nakladal na podgrzewane lusterka?

 

 

Mi siedzi jak wściekłe. Dopóki nie ruszysz paluchami albo nie zmyjesz czymś to na lusterku ani jednej kropelki. Dla aut dostawczych super sprawa bo tam trzeba często cofać "na lusterka" i czyste lusterko to idealna rzecz. Teraz znowu musze zmyć bo mi ptaki nasrakały na obydwa lusterka :zly: ale zaaplikuje ponownie.

 

A co do podgrzewanych to ciągle mi wylatuje z głowy żeby wrzucić do golfa, ale jak nie zapomnę to w przyszłym tyg spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuje jeszcze na ogrzewanych lusterkach zaaplikować i zobaczymy czy i co się stanie :)

Podejrzewam, że odparuje i zniknie. Będzie trzeba znowu aplikować :/

 

Z tego co gdzieś wyczytałem, to preparat tworzy na powierzchni lusterka jakby taflę, przez co woda jest przez niego jakby "wciągana".

To by oznaczało, że naruszenie tej powłoki (np. chemią, poprzez dotknięcie palcem) powoduje jej ubytek, w którym woda zaczyna kropelkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strefa-AK, jak jest z trwałością?? Czy grzanie lusterek pływa na działanie preparatu??

 

O trwałości się jeszcze nie wypowiadam, testy trwają.

Specjalnie teraz jeżdżę na włączonym ogrzewaniu luster i nie zauważyłem, aby miało to negatywny wpływ zarówno na samą powłokę jak i lusterka.

 

Do tej pory spisuje się dokładnie tak samo dobrze jak zaaplikowane na lusterka bez podgrzewania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Ja stosowałem na podgrzewanych lusterkach i nic się działo. Nawet parę razy je specjalnie włączyłem :) . Jedynie szkło pokryło się delikatną mgiełką nie mającą wpływu na widoczność i działanie glaco. Także bez problemu dało się umyć lusterka :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja dotykałem palcami bo nie mogłem się powstrzymać spodziewałem się niesamowitej śliskości, a tu zonk nie mogłem przesunąć palca po szkiełku... :kox: .

Srodek sprawdza się w 100%. Nie wiem tylko jak z myciem bo zawsze delikatnie opłukiwałem go wodą i działal dalej. Dzisiaj przetarłem go szmatką i czekam na deszcz....

Rzeczywiście jest taka mleczna poświata na lusterku patrząc pod kątem ale normalnie w niczym nie przeszkadza , jest widoczna tylko w specyficznych warunkach.

Również używam w busie (genialne rozwiązanie zwłaszcza w ostatnim tygodniu). Niestety już mi się skończył ale po zakupie zaryzykuję i prysnę na trójkątne szybki boczne przez które patrzę na lusterka w busie :good: , to opiszę co się porobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.